Co-working meets Leisure

Objednat balíček

+420 569 669 111 (nonstop)
reception@chateauheralec.com

Obsah balíčku

Pracovat, přemýšlet a tvořit spolu v krásné přírodě se skvělým zázemím špičkového servisu 5 hvězdičkového hotelu je paráda a Chateau Herálec tuto možnost nabízí. Máme nejen krásné zámecké salonky vevnitř /to kdyby bylo chladno, anebo by zapršelo/, ale celé nádvoří i vetší část rozlehlého anglického parku jsme pokryli wifi signálem. Tak, aby jste mohli se svými kolegy nerušeně, v naprostém soukromí pracovat, rušit Vás bude snad jen zpěv ptáků.

Přidanou hodnotou našeho nově nabízeného formátu je jistě i přítomnost profesionálního a milého servisu. Náš tým zámecké kuchyně pod vedením Michala Zapalače ve spolupráci s F&B manažérem Standou Prokopem navíc zapracoval v čase uzavření hotelu i na nabídce pikniků. A tak si třeba na jednání v parku můžete sami odvézt naše malé řebřiňáky naplněné dobrotami a v klidu tvořit.

Když Vám  začne práce přerůstat přes hlavu, zpestříte si pobyt na zámku krátkou procházkou po zámeckých cestičkách Anebo pročištění těla i mysli v našem bazénu pod klenbami anebo v saunovém světě, završené některou z procedur našich L’Occitane Spa.

Večer si můžete užít nejen krásné stolování v restauraci Honoria, ale v případě hezkého počasí i na zámeckém nádvoří. Tam si navíc můžete při ohni opékat dobroty z našeho populárního ohňového menu. Máme opravdu speciální domácí špekáčky, klobásky i slaninku od místních oveřených dodavatelů.

Po tom, co se skvěle vyspíte v některém z našich rozlehlých zámeckých pokojů a užijete si neuvěřitelné pohodlí luxusních postelí s nejlepším polštářovým menu, můžete další pracovní den začít třeba krátkou, ale intenzivní vyjížďkou na kolech do okolí. Letos jsme k našim 6 kolům na cesty i do terénu přidali další 4 elektrokola. Aby si ti, kteří se chtějí provětrat, ale nechce se jim tolik šlapat, také užili krásu okolitých cest lemovaných starými stromořadími.  Inspirovali jsme Vás?

Jelikož jde o speciální formát, který jsme schopni naprosto přizpůsobit Vašim potřebám a představám, napište nám a my Vám rádi pošleme konkrétní nabídku. Pište prosím na adresu: sasha.kasperova@chateauheralec.com

Objednat balíček

+420 569 669 111 (nonstop)
reception@chateauheralec.com