Zámecký piknik s řebřiňákem – dopřejte si domácí speciality pod širým nebem

Představte si romantické posezení na zámecké piknikové dece, kterou vám společně se stylovým piknikovým řebřiňákem, anebo košem plným lahůdek přichystáme s sebou.

Máte chuť zajít si na piknik a užít si stolování pod širým nebem? Tento jedinečný zážitek vám nabízí zámecký hotel Chateau Herálec.

Speciální řebriňáky s domácími pochoutkami

Řebřiňáky, které vymyslel náš Standa, jsme hodně vylepšili: mají nová gumená kolečka tak, aby jste si „vůz“ jednodušeji odvezli do parku. Naše řebřiňáky mají i korporátní „tapacírung“ ze zámecké látky, s kapsami, kde bezpečně uložíte příbory a další příslušenství.

A co je hlavní, skvělý a do detailu promyšlený obsah k snědku či k pití. Třeba ve farmářském variantu najdete domácí rauben anebo caprese sendvič, paštiku ze zámecké kuchyně s čerstvou cibulí, nechybí domácí utopenci a čerstvý chléb a grissini od naší pekařky. Na odlehčení přidáváme čerstvou zeleninu s bylinkovým dipem a neuveřitelně chutný a velice oblíbený coleslaw salát. Protože si naši hosté moc oblíbili chipsy z kořenové zeleniny, přidali jsme je do piknikové nabídky. Sladkou tečkou je krájené ovoce s medovým jogurtem, ovocný puding a džbánek osvěžující domácí limonády. Zda si k pikniku budete přát i flašku skvělého vína z naší vinné karty je už čistě na vás.

Po aktivním dni je důležité se dobře vyspat. Na zámku si to uvědomujeme a proto naše luxusní pokoje proměníme na spánkový ráj, z kterého se vám nebude chtít odejít. Jak to děláme? Pečlivě jsme pro vás připravili jedinečné pillow menu. Dali jsme si záležet na výběru matrací i polštářů tak, abychom uspokojili nároky všech našich hostů. Nabízí dokonalý odpočinek, požitek a komfortní spánek.

Piknik kdekoliv a kdykoliv

Piknik si můžete užít prakticky kdekoliv. Zámecký park nabízí nespočet krásných zákoutí, kde můžete strávit příjemné chvíle odpočinku. Na další kouzelná místa vysočinské přírody zcela jistě narazíte také při projížďce naším zámeckým kabrioletem. Zámecký piknik v parku patří bezesporu ke skvělým zážitkům na Chateau Herálec, a to i v zimě, proto si ho neváhejte objednat, kdykoliv se jej rozhodnete vyzkoušet.