Luxusní zámecký hotel

Vítejte na zámku jako z pohádky, vítejte na Chateau Herálec!

Nabízíme vám luxus pětihvězdičkového zámeckého boutique hotelu, unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách – s vynikající polohou a přímým přístupem po dálnici D1, v dostupném zázemí mezinárodních letišť v Praze, v Brně a ve Vídni a také s možností přistávání helikoptérou v exteriérech zámku.

Náš příběh

Místo, které dýchá historií


Zámek je národní kulturní památkou, jedním z nejhezčích zámků a jednou z nejpůvabnějších romantických staveb v Čechách. Díky komplexní památkové a architektonické rekonstrukci zcela odpovídá požadavkům moderního hosta 21. století.

Speciální Balíčky

Zážitky šité na míru


Vyberte si spomezi desítek výhodných nabídkových balíčků. Od co-workingových pobytů až po líbánky na zámku.

Virtuální prohlídka zámku

Galerijní koncept


Díky Oblastní galerii Vysočina návštěvníci zámeckého hotelu Chateau Herálec mohou shlédnout velkoplošné instalace obrazů a jména jako Mánes, Honsa, Chittusi, Kosárek, Preisler a další jsou určitě zárukou uměleckého zážitku.  Díváte se na precizní práci starých mistrů, sledujete tahy štětce, necháte se unášet barevnou emocí obrazu, jste vtaženi do něj… Opravdu mimořádný zážitek i díky možnosti konfrontace s originály.

Zámecký anglický park


Zámecký hotel obklopuje anglický park, v němž stojí barokní socha sv. Agasia z první poloviny 18. století a Boží muka ze 17. století. Během revitalizace zámeckého parku došlo k obnovení historické kompozice a druhové skladby rostlin.

Kouzelný kraj Vysočina


Zámek leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny s hlubokými lesy, přilehlými oborami, rozkvetlými loukami, rozlehlými údolími a dech beroucími přírodními scenériemi.

„Byť jsme jako hotel získali spoustu ocenění, naší největší odměnou jsou spokojení vracející se hosté.“


Karolína Kasperová
Marketing Manager