Wellness & Spa na zámku

Objevte jedinečné místo dokonalého relaxu

Nechte si své tělo a duši hýčkat v luxusním prostředí našeho zámku jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě. Odpočinku a péči o zdraví je věnované celé jižní křídlo zámku.

Otevírací doba

7:00 do 22:00

Pouze mezi 12:00 – 13:00 jsou uzavřeny sauny a bazén z důvodu údržby a úklidu.

Saunový svět


Na konci jižního křídla, v přístavbě z 19. stolení, objevíte intimní saunový svět. K dispozici vám je oblíbená parní lázeň, infrasauna, prostorná finská sauna a také menší bylinná, ve které je možné použít přírodní esence s bylinnými oleji. To vše vytváří předpoklady pro to, abyste od nás odjížděli opravdu jako znovuzrození.

Bazén pod klenbami


Romantický hotel Chateau Herálec se pyšní překrásným bazénem vybudovaným pod historickými klenbami. Stylový prostor, kde byli kdysi ustájeni zámečtí koně, dnes zdobí třpytící se hladina. Když jsme pod dohledem pozorných památkářů bazén hloubili, narazili jsme velice brzy na skálu, na které zámek stojí.

Silencárium


Při vstupu do zámeckého silencária se našim hostům většinou zastaví dech. Jedinečná oáza krásy vybízí k oddechu. Silencárium už z podstaty slova napovídá, že je to prostor ticha, které ruší snad jen ptáci z anglického parku. Můžete zde odpočívat po sauně, číst si knížku, anebo se jen tak dívat na vzrostlé velikány.

Masáže


Pro vaše nejlepší uvolnění a relax máme připravený výběr těch nejzajímavějších masáží. Od klasických, přes lymfodrenážní po masáž teplými lávovými kameny. Jako jedni z mála nabízíme i zajímavou havajskou masáž Lomi Lomi. Vynikající Petr Beran, který vede tým zkušených masérů, osobně navštívil daleké havajské...

Fitness centrum


Perfektně vybudované fitness centrum v jižním křídle, zařízené těmi nejmodernějšími aerobními i posilovacími stroji vybízí k aktivnímu odpočinku. Vše děláme bez kompromisů a to je na našem zámeckém fitness centru určitě znát, zacvičí si zde s radostí i ti nejnáročnější.

Další služby a procedury

Vířivka ve věži

Herbárium

Biosynchron

Gymstick

Sport a relax v parku

Sport a relax v okolí

Licence L’OCCITANE

Jako první hotel v České Republice jsme získali licenci na provozování Spa L’OCCITANE. To vše díky vysokému standardu našich hotelových služeb, neobyčejné atmosféře zámku, naší filozofií relaxu a odpočinku ve spojení s kouzelnou přírodou Vysočiny. Proto je luxusní wellness pobyt na zámku zárukou nezapomenutelného zážitku, jaký byste zažili také v originálním Spa L’Occitane v domovském 5-hvězdičkovém hotelu Couvent des Minimes v Provence.

Wellness & Spa není přístupné jenom ubytovaným hostům. Nabízíme také možnost wellness & spa pobytů bez ubytování – v rámci našich speciálních nabídek.

Chceme upozornit naše hotelové hosty, že v čase mezi 12.00 – 13.00 hodinou je prostor bazénu a saunového světa uzavřený z důvodu zvýšených hygienických požadavků. Pobyt dětí do deseti let je v našich Spa by L’Occitane ve všech prostorách možný do 19.00 hodiny.

Vstup domácím mazlíčkům do wellness zóny není povolený.

Děkujeme za pochopení.

Restaurace

Dobré jídlo & kvalitné pití


Ke skvělému zámeckému hotelu zcela nepochybně patří i skvělá zámecká restaurace a kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí.