Silvestr

Možnost strávit na zámku poslední den v roce Vám opětovně  nabízíme se vší parádou:  skvělé jídlo, pohodový jazz a kouzla Roberta Foxe, to vše  v krásném a kultivovaném prostředí. Silvestr na Chateau Herálec  je poklidný, ti, co se k nám pravidelně vrací oceňují zejména komorní a velmi intimní atmosféru celého večera. A že ho milujeme opravdu všichni dokazuje i další angažmán světového iluzionisty Roberta Foxe, který je nám věrný již spoustu let. Již prvním rokem řekl, jak je rád, že se noblesní zábava vrátila do krásného domu.

Pro silvestrovské chvíle v naší zámecké kuchyni opětovně připravíme unikátní  dobrůtky všeho druhu. Můžete se těšit na jedinečný gurmánský zážitek v podobě speciálního 5-chodového silvestrovského menu, které pro Vás s citem a s pečlivostí připraví náš šéfkuchař Michal Zapalač se svým týmem. Po celou dobu večera Vás bude doprovázet  svěží swing a jazz v podání Bee Band-u a  protože Silvestr je prima, když se lidi baví, bude připravený i kouzelný program. V silvestrovském předpůlnočním diáři na Chateau Herálec nebude chybět ani  oblíbená tombola s atraktivními zámeckými dárky a půlnoční loučení se starým rokem se sklenkou lahodného Prosecca a přivítání nového roku 2024. Na zámeckém nádvoří v kouzelné noci plné hvězd, pro Vás přichystáme, tak jako i předchozí roky, malé překvapení.

Svátečně vyzdobený zámek Chateau Herálec Vás zajisté nenechá chladnými a dýchne na Vás výjimečnou komorní silvestrovskou náladou.

Objednat balíček

+420 569 669 111 (nonstop)
reception@chateauheralec.com

Obsah balíčku

  • 1 NOC ve dvoulůžkovém pokoji nebo suite dle vlastního výběru

  • WELCOME DRINK

  • SILVESTROVSKÝ VEČER plný kultivované zábavy, živé hudby a novoroční přípitek

  • JEDINEČNÉ SILVESTROVSKÉ 5-CHODOVÉ MENU a LÁHEV SEKTU na Váš stůl

  • OBČERSTVENÍ po půlnoci

  • NOVOROČNÍ PŘEKVAPENÍ na zámeckém nádvoří

  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L'Occitane.

  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro Vás

  • SNÍDANĚ z čerstvých lokálních surovin

  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK

Cena balíčku

Apartmán / pokoj

2 osoby

3 osoby


STANDARD DOUBLE ROOM

23 980 Kč

28 480 Kč


LUXURY DOUBLE ROOM

24 980 Kč

29 480 Kč


GRANDE LUXURY SUITE

26 980 Kč

31 480 Kč


GRANDE LUXURY SUITE FAMILY

26 980 Kč

31 980 Kč


KING’S & PRESIDENTIAL SUITE

34 980 Kč

39 480 Kč


Pro rezervaci silvestrovské nabídky platí speciální obchodní podmínky. Garance pobytu je na základě úhrady zálohové faktury. Bezplatné storno je garantované při zrušení pobytu 30 kalendářních dnů před příjezdem, v případě storna nejpozději 14 kalendářních dnů před příjezdem bude klientovi účtovaný storno poplatek 50 % z ceny nabídky. V případě zrušení objednané speciální nabídky nejpozději 7 dny před příjezdem je storno poplatek 100 % z ceny.

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc
Poplatek za psa: 500 Kč
Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Objednat balíček

+420 569 669 111 (nonstop)
reception@chateauheralec.com

Objednat balíček