Pillow menu na zámku: není menu jako menu

Asi vás překvapíme. Nebudeme mluvit o novém podzimním menu naší skvělé zámecké kuchyně, ale o našem výjímečném polštářovém menu. Protože na Chateau Herálec víme, jak je kvalita spánku důležitá!

Dobré jídlo, wellness i spánek

Když jsme před víc jak 9 lety otevírali, bylo nám jasné, že pokud opravdu zainvestujeme do zámeckých postelí, vrátí se nám to tisíckrát v spokojenosti odjíždějících hostů ubytovaných na zámku. Vycházeli jsme z toho, že mnozí přijedou pouze na jednu noc, budou se chtít dobře najíst, odpočinout ve wellness a … dobře se vyspat.

Tip č. 1: zámecký wellness balíček Chateau Herálec

Pillow menu v ceně

Vysočinské noci se vyznačují téměř černo-černou tmou, klid je na vesnici skoro dokonalý ve srovnání s městem, vzduch svěží, takže už zbývala jen samotná postel. A tam jsme se opravdu vyřádili.

V první řadě jsme se soustředili na kvalitu matrací, které jsou pro naše luxusní pokoje vyrobené na zakázku, nadstandartně vysoké, s tvrdou a středně tvrdou stranou, dle přání hosta. Protože sami víme, jak je hrozné, když vás v luxusním hotelu čeká jeden polštář, a ještě k tomu vám nevyhovuje, tak jsme vymysleli a pečlivě sestavili PILLOW MENU, za které u nás neplatíte extra

Víme, jak důležitý je pro hosty našeho zámeckého hotelu nerušený, klidný a uvolňující spánek. Proto jsme si dali záležet na výběru nejen matrací, ale i polštářů tak, abychom uspokojili nároky všech našich hostů. Na výběr máme speciálně plněné polštáře z husího peří různé síly a velikosti, antialergické polštáře a anatomické polštáře. S potěšením posloucháme, když nám hosté při odjezdu říkají, že se opravdu dobře vyspali a zažili to, co je skutečný hluboký odpočinek. K tomu bezpochyby přispívá povlečení z nejkvalitnější egyptské bavlny v jednoduchém a hladivém saténovém provedení.

Tip č. 2: romantické ubytování na zámku Chateau Herálec

Pohádka na dobrou noc pod zámeckou vlněnou dekou

Navíc, k luxusnímu spánku dáváme i pohádku na dobrou noc. Poohlédli jsme se po okolí a zjistili, že tento region má tolik pověstí a trochu i strašidelných příběhů, že nám přišlo škoda zámecké hosty o tyto pohádky ochudit. Kromě pralinky je tedy čeká vždy i připravená tištěná pohádka.

V nadcházejících chladnějších večerech si ji před spaním mohou hosté přečíst i při krbu, navíc přikryt zámeckou vlněnou dekou. Tyto XXXL speciály nám ze 100% ovčí vlny utkali v rodinné tkalcovně Kubákových na Vysočině. A věřte, že vás zahřejí nejen na zámku, ale i doma. Jako dárek potěší kohokoliv, kdo miluje krásu ruční výroby a kvalitu přírodních materiálů.