Pillow menu na zámku: není menu jako menu

Dneska vám představíme hotelové menu, o kterém jste možná ještě nikdy v životě neslyšeli. Protože v Chateau Herálec víme, jak důležitá je kvalita spánku pro dokonalý odpočinek, rozhodli jsme se pro naše hosty připravit netradiční polštářové menu. Naší mantrou vždy bylo a bude maximální pohodlí hostů a moc dobře víme, že i o spánku má každý zcela jinou představu. 

Dobré jídlo, wellness i spánek

Když jsme před víc než 12 lety otevírali náš hotel, bylo nám jasné, že pokud opravdu zainvestujeme do zámeckých postelí, vrátí se nám to tisíckrát ve spokojenosti odjíždějících hostů ubytovaných na zámku. Vycházeli jsme z toho, že mnozí přijedou pouze na jednu noc, budou se chtít dobře najíst, odpočinout si ve wellness, a hlavně se dobře vyspat. Sami víme, že kvalitním spánkem všechno začíná a končí.

Tip č. 1: zámecký wellness balíček Chateau Herálec

Pillow menu v ceně

Noci na Vysočině, kde se Chateau Herálec nachází, se vyznačují téměř černo-černou tmou, vzduch zde voní lesem a divočinou a vesnické prostředí slibuje dokonalý klid bez typického velkoměstského ruchu. Doslova ideální podmínky pro to, abyste u nás dospali všechny nekvalitní noci plné městských světel, pracovního stresu či nevyspaté maminky. A aby se vám to opravdu podařilo, věnovali jsme nebývalou péči právě výběru postelí.

V první řadě jsme se soustředili na samotnou kvalitu matrací, které jsou pro naše luxusní pokoje  vyrobené na zakázku, jsou nadstandardně vysoké a nabízejí tvrdou či středně tvrdou stranou, abychom dokázali uspokojit osobní přání každého hosta. Zkrátka dokážeme nabídnout opravdový pobyt na zámku jako vystřižený z katalogu. 

Nicméně zcela zásadním prvkem pro kvalitní spánek je samotný polštář, čehož jsme si moc dobře vědomi, takže jsme pro naše hosty vymysleli a pečlivě sestavili dokonalé PILLOW MENU, za které u nás neplatíte extra.

A jaké polštáře máme na výběr?

Říká se tisíc lidí, tisíc chutí a úplně stejně to platí i u požadavků na polštáře. Proto jsme si dali záležet nejen na výběru zámeckých matrací, ale také na výběru polštářů, abychom uspokojili nároky opravdu všech našich hostů. 

Polštáře z husího peří ocení všichni, kdo mají rádi spaní na měkké a nadýchané podložce. Bát se nemusí ani alergici, protože v nabídce máme také antialergické polštáře. Pro ty, které trápí častá bolest zad nebo šíje, jsou připraveny anatomicky tvarované polštáře. S potěšením slýcháváme, když nám hosté při odjezdu děkují, že se opravdu královsky vyspali a dopřáli si u nás opravdový odpočinek. K tomu bezpochyby přispívá i naše pečlivě zvolené povlečení z nejkvalitnější egyptské bavlny v jednoduchém a na dotek velmi příjemném saténovém provedení.

Tip č. 2: romantické ubytování na zámku Chateau Herálec

Pohádka na dobrou noc pod zámeckou vlněnou dekou

Spánkoví odborníci také doporučují před spánkem volit nějakou klidovou aktivitu, vyhnout se stresujícím aktivitám, a hlavně modrému světlu z obrazovek. Vymysleli jsme proto pro hosty ještě jednu krásnou podvečerní aktivitu. K luxusnímu spánku se můžete naladit krásnou pohádkou na dobrou noc. Zapátrali jsme v historii a legendách tohoto regionu a zjistili jsme, že místní folklór je plný pověstí a strašidelných příběhů. Kromě sladké pralinky vás proto na pokoji bude čekat i jedna tištěná pohádka na dobrou noc.

V podzimních a zimních chladných večerech si ji před spaním můžete přečíst i u plápolajícího ohně v krbu schoulení pod zámeckou vlněnou dekou. Tyto XXXL přikrývky nám ze stoprocentní ovčí vlny utkali v rodinné tkalcovně Kubákových na Vysočině. A věřte, že vás zahřejí nejen na zámku, ale třeba i doma. Můžete si ji totiž zakoupit jako dárek pro kohokoliv, kdo miluje příběhy spojený s ruční výrobou a kvalitu přírodních materiálů. Možná i díky našich pohádek se pro vás stane noc na zámku doslova nezapomenutelnou.