Kouzelná noc na zámku

Pro všechny zamilované páry, které láká romantická noc na zámku během všedních dnů (nedělní - čtvrteční noc) v luxusním zámeckém boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální pobytový balíček „Kouzelná noc na zámku“.

Dopřejte si i v týdnu příjemné chvíle oddechu, lenošení, dobrého jídla a hezkých zážitků na zámku Chateau Herálec. Překvapte svého partnera nebo partnerku nezapomenutelnými okamžiky při společné romantické procházce anglickým parkem, kde můžete poslouchat šumění v korunách staletých stromů, či se projet v zámeckém kabrioletu a poznat tak krásy kraje Vysočina. Objevte kouzlo našeho zámeckého Wellness & Spa by L’OCCITANE, kde v soukromí starobylé věže při svíčkách na vás bude čekat vířivka s lahví Prosecca a pod elegantními klenbami v naší restauraci „Honoria“ si můžete vychutnat vybrané lahůdky z naší zámecké kuchyně.

Pro váš ničím nerušený spánek jsme připravili speciální pillow menu a matrace z líné pěny, na kterých se spí jako na obláčku. Ráno po probuzení si budete moci vychutnat snídani z převážně lokálních produktů v pohodlí vašeho pokoje či v zámecké restauraci.

Objednat balíček

+420 569 669 111 (nonstop)
reception@chateauheralec.com

Obsah balíčku

  • 1 NOC SE SNÍDANÍ VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI NEBO SUITE DLE VAŠEHO VÝBĚRU s cenovým bonusem 10% (platí pouze při ubytování od nedělní do čtvrteční noci).

  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.

  • SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů

  • NEOMEZENÝ VSTUP do našeho Wellness & Spa by L'Occitane.

  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás s LÁHVÍ PROSECCA při svíčkách.

  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS (duben- říjen) pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 25 Kč/km.

  • ZAPŮJČENÍ sportovních potřeb

Cena balíčku

Apartmán / pokoj

1 osoba

2 osoby

3 osoby


STANDARD DOUBLE ROOM

5 525 Kč

6 425 Kč


LUXURY DOUBLE ROOM

6 425 Kč

7 325 Kč


GRANDE LUXURY SUITE

7 325 Kč

9 125 Kč


GRANDE LUXURY SUITE FAMILY

7 325 Kč

9 125 Kč

10 925 Kč


KING’S & PRESIDENTIAL SUITE

13 625 Kč

16 325 Kč


Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc
Poplatek za psa: 500 Kč
Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Objednat balíček