Hotel

Chateau Herálec - Boutique Hotel & Spa by L‘OCCITANE

Otevíráme v pondělí 25.května

Po téměř 3 měsících se na Vás, naši milí hosté moc těšíme. Jsme připraveni, zámek je vyleštěný, záhony trvalek kolem zámku  a nádherné rododendrony ivetou teď už i pro Vás, náš stoletý fialový krasavec u jižní věže se k tomu ještě jen chystá…..Máme připravenou spoustu novinek, vynovenou vířivku ve wellness, nový piknikový program se stylovými řebřiňáky, kluci v kuchyni průběžně, jak šel čas, zpracovávali medvědí česnek z anglického parku, nakládali výhonky mladých stromů, těšit se můžete i na herálecké kapary z pampeliškových puků, pampeliškový med, vynovenou nabídku grilovaných nedělních snídaní.  Na shledanou v Herálci.

 

 

Vítejte na zámku Chateau Herálec!

Nabízíme Vám luxus pětihvězdičkového boutique hotelu, unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách – s vynikající polohou a přímým přístupem po dálnici D1, v dostupném zázemí mezinárodních letišť v Praze, v Brně a ve Vídni a také s možností přistávání helikoptérou v exteriérech zámku.

Zámecký hotel

Chateau Herálec se svými 19 prostornými pokoji představuje doslova zenovou oázu, hosté čas u nás stráví v absolutním soukromí a v ničím nerušeném klidu. Specialitou zámku je unikátní sbírka značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux, jedna z největších sbírek tohoto druhu v Čechách a delikátní zámecká gastronomie z čerstvých lokálních surovin bez chemických přísad a dochucovadel.

V našem boutique hotelu Vám nabídneme nejen luxusní ubytování a unikátní hotelový koncept, ale i prvotřídní služby a diskrétní péči tak, abyste měli chuť vrátit se a zažít vše znovu.

Kouzelný kraj Vysočina

Chateau Herálec s anglickým parkem z 18. století se nachází v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO a leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny s hlubokými lesy, přilehlými oborami, rozkvetlými loukami, rozlehlými údolími a dech beroucími přírodními scenériemi.

Jedinečné Spa by L’OCCITANE

Výjimečný relax zažijete v zámeckých Spa by L’OCCITANE, které jsou zárukou nezapomenutelného zážitku, jaký byste zažili také v originálních Spa L’Occitane v domovském pětihvězdičkovém hotelu Couvent des Minimes v Provence. Nechte si své tělo a duši hýčkat v luxusním prostředí našeho zámku jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě.

Pět okvětních plátků herálecké růže, půlených červení a stříbrem, se stalo novým erbem, který je symbolem kvality a luxusu, pohody, soukromí a výjimečnosti.

Naší ambicí je patřit mezi špičkové boutique hotely v České republice a Evropě a na to zaměřujeme veškeré naše úsilí.

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.