Zámecká restaurace Honoria

zámecká restaurace Honoria

Vítejte v severním křídle našeho hotelu a nechte si chutnat!

Ke skvělému zámeckému hotelu zcela nepochybně patří i skvělá zámecká restaurace a kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí. Naši zámeckou restauraci si dobře zapamatujete pro svou nevšední atmosféru, kterou vděčí své poloze v nejstarších prostorách zámku. Vkusné stolování s ručně foukanými číšemi a poháry ve stylu muránského skla umocní váš kulinářský zážitek.

Náš gastronomický koncept

Náš gastronomický koncept vychází z nejlepších tradic české kuchyně v nové svěží interpretaci pro náročného hosta 21. století. Kvalitu čerstvých surovin z okolních regionálních zdrojů pocítíte okamžitě na vůni a chuti jídla. Své dodavatele si pečlivě vybíráme a vy si tak můžete být jisti, že u nás ochutnáte pouze to nejlepší.

Součástí restaurace jsou:

  • Jídelna PANÍ ZE ŠELMBERKA (Zrestaurovaná dle nalezeného erbu významného českého šlechtického rodu Trčků z Lípy.)
  • Jídelna PŘED BOUŘÍ (Tímto místem jsme vzdali hold heráleckému rodákovi, významnému českému malíři Adolfu Kosárkovi, jehož nádherné stejnojmenné dílo zkrášluje prostory této jídelny.)
  • Kavárna AGASIA (Odtud se vám naskytne krásný výhled do zámeckého parteru. V kavárně si můžete vychutnat například bohatou snídani či relaxovat při odpolední kávě.)
  • Salonek VE VĚŽI (Poskytne vám dostatek soukromí a je tak vhodný pro uzavřené skupiny o počtu až 8 osob či rodiny s dětmi.)
  • Zámecký bar (Naleznete zde delikátní nabídku alkoholických nápojů.)
  • Vinný sklep BISKUPA JANA (Vychutnáte si zde ta nejlepší česká a světová vína.)

Při hezkém počasí můžete navíc stolovat na našem zámeckém nádvoří či v anglickém parku, kde vám budou dělat společnost naše zámecké veverky.

 

Zámecká restaurace HONORIA je otevřena také pro neubytované hosty. Rezervace předem je nutná z důvodu možného konání privátní akce v areálu celého zámku.

Otevírací doba restaurace

Snídaně – 8:00 – 10:30

Oběd – 13:00 – 17:00

Večeře – 18:00 – 21:30

Doporučený dress code na večeři v hotelové restauraci: Smart casual

V našem hotelu rádi přivítáme všechny včetně domácích mazlíčků. Ti však nemohou do zámecké restaurace HONORIA. Děkujeme za pochopení.

 

Impozantní výběr doutníků

Pro ty z vás, kteří si rádi po dobrém jídle dopřejí skleničku digestivu a k tomu si vychutnávají doutník, máme připraven vskutku impozantní výběr doutníků. Humidor se nachází v pánském salonku OLDŘICHA Z ŘÍČAN, jakožto jediné kuřácké místnosti v interiérech zámku. Na Chateau Herálec můžete vyzkoušet doutníky dominikánské, nikaragujské či honduraské od slabších až po ty těžší. Určitě si tak vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Neváhejte kontaktovat naši ochotnou obsluhu, která vám pomůže s výběrem a přípravou vašeho doutníku.