Tip na letní dovolenou plnou velkých zážitků

Myslíte, že je moc brzo myslet na to, kam zamíříte v létě? My ne! Rádi byste si jako ostatní odpočinuli, užili sluníčka a pohody, ale při velkém pracovním vytížení Vám nezbývá čas na dovolenou? Nevadí, zámecký hotel Vás rád přivítá. Právě pro Vás jsme připravili balíček Malá letní dovolená na zámku“. 

Užijte si čtyři dny plné odpočinku, romantických procházek a lenošení na lehátku v našem anglickém parku. Poslouchejte zpěv ptáků v korunách staletých stromů, dovolte slunečním paprskům, aby Vám vrátily ztracenou energii a vitalitu k tomu všemu si nechte v kuchyni připravit i náš skvělý piknikový koš!

Naši kuchaři na čele s Michalem Zapalačem vaří opravdu náramně, v případě hezkého počasí se navíc v létě můžete tešit na naše speciální nedělní grilované snídaně z ohňového Ofyru na zámeckém nádvoří. Nenechte si utéct toto hezké ubytování na zamku.

Načerpejte sílu při projížďkách na kole krásnou vysočinskou krajinou, do blízkého lesa zajděte na houby a pak se zajeďte vykoupat do některého z okolních romantických zatopených lomů.  

Po aktivně stráveném dni nechte své tělo odpočinout ve vířivce se sklenkou lahodného sektu. Celkový zážitek z Vašeho pobytu zajisté umocní naše Wellness & Spa by L’OCCITANE s bohatou nabídkou relaxačních tělových i pleťových procedur.