Romantické ubytování na zámku a líbánky v ČR

Pokud si letos chcete užít krásné líbánky na zámku po nedávné svatbě, svatbu právě plánujete nebo patříte do romantické kategorie těch, kteří si občas chtějí jen potvrdit manželský slib a strávit spolu krásný a romantický čas, porípadne co-working, máme pro vás místo! Vkročte do společného života nebo jen pokračujte v tom stávajícím nevšedně a s grácií v jednom z nejkrásnějších míst nejen v Česku: na zámku Chateau Herálec. Zažijete nezapomenutelnou romantickou atmosféru v soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu plnou krásných zážitků, odpočinku a dobrého jídla. Ne nadarmo je náš hotel na žebříčku nejlepších zámeckých hotelů na celém světě.

Na co se můžete těšit?

Pro naše hosty jsme připravili speciální balíček Líbánky na zámku, který předčí vaše nejtajnější a nejromantičtější představy. 

Už samotný příjezd na zámek je velkolepý či dokonce impozantní, po přivítání sklenkou jiskřivého šumivého vína a růží pro dámu vás bude čekat na pokoji květinové srdce, a vychlazené prosecco. Romantické designové světlo Koodu bude skvělým doprovodným prvkem, na němž můžete po příjezdu spustit po připojení přes Bluetooth vaši oblíbenou melodii.

Součástí balíčku je taky možnost před večeří navštívit soukromou vířivku v našich Spa by L’Occitane, je ozdobená překrásnou autorskou tapetou ve stylu Provence v designu od Dominiky Žákové. Pokud se vám zde zalíbí, doporučujeme prozkoumat i další zákoutí našeho wellness.

Největší radost mají ale hosté často z romantické večeře při svíčkách se speciálním 6-chodovým degustačním menu Pánů Trčků z Lípy v soukromí květinového salonku ve věži. I tento výjimečný zážitek je součástí líbánkového balíčku.

Balíček můžete i darovat

Máte pocit, že sami už líbánkový romantický balíček spíše nevyužijete? Obdarujte balíčkem Líbánky na zámku svoje děti, blízké či přátele, kteří se na svatbu teprve chystají. Určitě jim uděláte velkou radost! A to bez ohledu, zda si ze zámeckého luxusního ubytování vyberete některý krásný dvoulůžkový pokoj anebo výjimečný suite.

Úsměv na tváří ale podobným dárkem vykouzlíte i své manželce či přítelkyni. Je velmi důležité dopřávat si romantické zážitky nejen u příležitosti svatby. Váš krásný vztah jistě stojí za oslavu minimálně každý rok!

Jídlem a romantikou to nekončí

Na Chateau Herálec garantujeme nejen romantické ubytování na zámku, jistotou je i skvělé spaní díky vynikajícím matracím a úžasnému pillow menu. Když se hezky a dobře vyspíte, tak si můžete objednat snídani převážně z lokálních produktů přímo na pokoj a užít si jen sami sebe navzájem.

Pokud se na zámku nezdržíte déle, dopoledne ještě absolvujte blahodárnou celotělovou párovou masáž na 90 minut Ošetření těla s růžemi pro ni a hluboce osvěžující Verbena masáž pro něj. Při odjezdu vás čeká krásný dárek: 2 skleněné kroužky na ubrousky v původním designu uměleckého skláře Antonína Štrbáně. Drobný dárek vám už navždy bude připomínat společný čas, který jste si na sebe našli.

Zůstaňte déle

Raději ale hned po jedné noci neodjíždějte a zůstaňte si užívat možností, která zámecký hotel a blízké okolí nabízí. Náš usměvavý a přátelský personál má pro vás spoustu tipů na výlety a aktivity ze zámecké Knihy zážitků. Můžete se třeba projet v zámeckém kabrioletu nebo na kole, dát si piknik v zámeckém parku nebo objevit některé krásné a blízké památky UNESCO.

Možná vás nikdy nenapadlo, že i líbánky v České republice můžou být opravdu netradičním a neopakovatelným zážitkem. Inspirovali jsme Vás?