Únik z města nejen za špekáčkem

Možná byste nečekali, že na zámku si můžete na ohništi opékat slaninu a jiné dobroty, ale na Chateau Herálec rádi naše hosty překvapujeme. Naše pobytové balíky zahrnují aj speciální „Únik z města nejen za špekáčkem“, kde budete mít možnost se s námi zapojit do běžných prací na zámku a poznat venkovský způsob života. Přijďte si aktivně odpočinout od dnešní uspěchané doby a zažít příjemné chvíle v krásné přírodě. A po práci si třeba vychutnat domácí špekáčky od pana Zajíčka, klobásu z Českého Dvora, uzený špek z farmy rodiny Němcových, na zámku připravujeme i vegetariánske opékačky pro ty, kteří maso nemusí....Naše ohňové menu si nejlépe vychutnáte tak, že vše si sami opečete na ohni  na zámeckém nádvoří a posedíte na našich nových špalíčkách. K této přímo lesní romantice vám rádi uvaříme punč anebo naservírujeme „svařáka“.

Pokud se nebojíte práce, stačí si jen nazout naše krásné zámecké holínky a hurá do práce! Můžete s námi vyrazit na naše pole pod sýpkou a okopávat či sbírat brambory, sklízet s naším zahradníkem úrodu v zámecké zahradě Le Potager, zalévat a starat se o záhonky či shrabávat listí pod korunami staletých stromů. A určitě zjistíte, že jste si nejen skvěle protáhli tělo, ale i provětrali hlavu. Za dobře odvedenou práci si každý z vás samozřejmě zaslouží velkou odměnu - čeká na vás šálek lahodného sypaného čaje či kávy a k tomu skvělý zámecký koláč od naší pekařky. Poté se můžete nechat unášet na vlnách naprostého relaxu v našem zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane, kde na vás čeká saunový svět, bazén pod historickými klenbami, vířivka ve starobylé věži, silencarium pod arkádami oranžerie s výhledem do zámeckého parku nebo se můžete nechat hýčkat pod rukama našich masérů. A na závěr pro vás připravíme balíček domácích zámeckých produktů jako poděkování za váš cenný pracovní příspěvek.

Objednat balíček

+420 569 669 111 (nonstop)
reception@chateauheralec.com

Obsah balíčku

  • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním 20% cenovým bonusem na 3. NOC!

  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.

  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů.

  • ŠÁLEK lahodného ČAJE či KÁVY a skvělý ZÁMECKÝ KOLÁČ v restauraci Honoria nebo na zámeckém nádvoří.

  • 1x ohňové menu s regionálními domácími produkty na opékání.

  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L'Occitane

  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás.

  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL

  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (duben- říjen), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (25 Kč/km).

Cena balíčku

Apartmán / pokoj

1 osoba

2 osoby

3 osoby


STANDARD DOUBLE ROOM

17 618 Kč

20 858 Kč


LUXURY DOUBLE ROOM

20 418 Kč

23 658 Kč


GRANDE LUXURY SUITE

23 218 Kč

29 258 Kč


GRANDE LUXURY SUITE FAMILY

23 218 Kč

29 258 Kč

34 858 Kč


KING’S & PRESIDENTIAL SUITE

42 818 Kč

51 658 Kč


Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc
Poplatek za psa: 500 Kč
Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Objednat balíček