Kam na výlet v okolí? Květnové inspirace

V zámeckém parku to v květnu začíná žít: vítá vás luxusní zámecký hotel Chateau Herálec,všude jsou rozkvetlé květiny a keře, teplejší počasí láká hosty k posezení na zámeckém nádvoří nebo piknik v parku. I letos bude zámecký plenér jednou z nejatraktivnějších částí návštěvy Chateau Herálec. 

zámeckém anglickém parku i na záhonech kolem kvete víc než 50 druhů květeny, u zámeckého Silencária už jsou lehátka, protože jižní strana zámku s bývalou oranžerií přímo zve k lenošení. Snažíme se aby byl pobyt na zámku pro naše hosty vždy příjemný, máme z toho radost. 

V hezkém počasí najdete v zámeckém parku houpací sítě a sedačky, při procházce parkem lze odpočívat i na dřevěných lavičkách. Naši hosté milují stolovat a popíjet na zámeckém nádvoří s výhledem do parku, tam už začínají kvést staleté zámecké lípy. 

Pokud nevíte kam na dovolenou, u nás vás rádi přivítáme, ubytování na zámku je připraveno.  Podvečer začíná pravá zámecká magie: oheň na nádvoří  přímo láká k posezení na špalíčkách, a i když budete vysoké plameny sledovat z diskrétní vzdálenosti, kouzlo bude zajištěno. Pro projížďky jsme jako každý rok připravili náš stříbrný zámecký kabriolet, už jen stáhnout střechu a s větrem ve vlasech se vydat na romantickou vyjížďku.