Zámecký coworking aneb jak lépe zvládnout home office

Na Chateau Herálec se hosté rádi vrací, protože se na zámku cítí moc dobře, zdejší tým umí sloužit tak, že lehce navodí pocit druhého domova. Nádherné místo uprostřed čisté Vysočiny volí především kvůli dokonalému odpočinku, spojeného se skvělou kuchyní. Luxusní zámecké pokoje, prostorná knihovna s plápolajícím krbem, útulné salonky… dokonalý home office.

Odejděte na home office pryč

Na zámku je klid, prostor na soustředění, atmosféra vybízející k skvělým myšlenkám. V nynějších nelehkých časech, kdy přítomnost coronaviru mění životy na všech úrovních a ovlivňuje i způsob práce, je najednou coworking na zámku úplně realistický. Lepší coworking hotel si už ani nelze představit.

Pracovní dovolená na zámku

Pracovní dovolená na zámku

Návodů, jak zvládnout home office, najdete všude spoustu, ale jedním ze způsobů je pracovní dovolená. Odejít z domu na odlehlé místo, kde se o vás navíc královsky postarají. Soukromí a intimita, kterou hosté zažívají na Chateau Herálec, přímo…

Návodů, jak zvládnout home office najdete všude spoustu, ale jedním ze způsobů je i z domu odejít na odlehlé místo, kde se o vás navíc královsky postarají. Soukromí a intimita, kterou hosté zažívají na Chateau Herálec, přímo nabízejí ke kombinaci práce a odpočinku. Buďto v zámeckých Spa by L’Occitane, anebo v zimním anglickém parku, kde staletí velikáni již shodili svoje listí, a přesto je v něm krásně.

Využijte speciální balíček

Na zámku dokonce připravili speciální balíček na všední dny pro ty, kteří spojí ubytování na zámku nejen s odpočinkem, ale i s prací. Zámecký home office si v týdnu můžete dopřát na 3 noci s výjímečným cenovým zvýhodněním.

Dobroty ze zámecké kuchyně

A protože zima je už tady, hosté se můžou těšit na skvělé dobroty ze zámecké kuchyně. Šéfkuchař Michael Zapalač se svým týmem nabízí třeba předkrmovou novinku: pstruha v pivním těstíčku s česnekovou majonézou, anebo i osvědčenou zámeckou klasiku: kulajdu s domácím bramborem a hřibkami z anglického parku. Inspirovali jsme vás?

Zámecké gurmánské potěšení

Zámecké gurmánské potěšení

Gurmánské potěšení zažijete, když přijedete na Chateau Herálec a vyzkoušíte naše vynikající degustační menu. Naše zámecká restaurace a její jídelní lístek vychází z těch nejlepších tradic české kuchyně v novém svěžím provedení. Vychutnáte…