Zámecký coworking aneb jak lépe zvládnout home office

Pokud v dohledné době plánujete uspořádat konferenci, chcete předvést nový produkt svým partnerům v nevšedním prostředí, nebo je čas, aby se vaši zaměstnanci seznámili s novými dovednostmi, Chateau Herálec je připraven poskytnout ideální zázemí pro vaše podnikatelské plány. Toto jedinečné místo vám umožní spojit práci a tvořivost s relaxací v srdci překrásné přírody, zajištěno servisem na úrovni pětihvězdičkového hotelu.

Home office se nemusí nutně odehrávat doma

Na zámku v pracovní dny panuje neobvyklý klid, který spolu s intimním prostředím přímo vybízí k efektivní práci a následnému odpočinku, ať už v našem Spa, při procházce po zámeckém parku, nebo v soukromí vašeho pokoje. A proč omezit pobyt na Chateau Herálec jen na odpočinek? Nabízíme perfektní prostředí i pro home office. Naše pohodlné zámecké pokoje, prostorná knihovna s krbem nebo útulné salónky mohou na několik dní posloužit jako vaše kancelář, což je ideální pro ty, kdo hledají alternativu k práci z domova. Pokud pracujete v týmu, coworking na zámku může být inspirativní způsob, jak sdílet zkušenosti a rozvíjet nápady ve výjimečném prostředí.

Naše zařízení nabízí nejenom okouzlující zámecké salonky, ideální pro chladnější dny nebo v případě deště, ale také celé nádvoří a rozsáhlý anglický park jsme vybavili wifi, což vám umožní pracovat v naprostém soukromí, s jediným rušením v podobě zpěvu ptáků.

Naše nabídka je obohacena přítomností profesionálního a přátelského hotelového personálu a náš kulinářský tým, v čele s Michalem Zapalačem a F&B manažerem Standou Prokopem, rozšířil naši nabídku o pikniky, umožňující vám odnést si koše plné dobrot a neformálně tvořit v parku.

Kromě pracovních aktivit nabízíme také širokou škálu relaxačních možností, od procházek po zámeckém parku, relaxace v našem bazénu pod klenbami, až po procedury v našem L’Occitane Spa. Večer můžete strávit v naší restauraci Honoria, nebo, při příznivém počasí, na zámeckém nádvoří, kde si u ohně můžete opékat speciality z našeho ohňového menu. Po kvalitním odpočinku v jednom z našich prostorných zámeckých pokojů, kde na vás čekají luxusní postele s nejlepším polštářovým menu, můžete den začít aktivně, třeba vyjížďkou na kolech po okolí. Pro milovníky méně náročné jízdy jsme do naší nabídky přidali elektrokola.

Pracovní dovolená na zámku

Pracovní dovolená na zámku

Návodů, jak zvládnout home office, najdete všude spoustu, ale jedním ze způsobů je pracovní dovolená. Odejít z domu na odlehlé místo, kde se o vás navíc královsky postarají. Soukromí a intimita, kterou hosté zažívají na Chateau Herálec, přímo…

Hosté se do Chateau Herálec rádi a opakovaně vracejí

Jsme poctený, že hosté se do Chateau Herálec rádi a opakovaně vracejí, což může být dáno jedinečnou atmosférou tohoto místa nebo snahou našeho týmu vytvořit pocit druhého domova. Nacházející se v čisté a zelené Vysočině, hotel přímo vybízí k odpočinku a relaxaci, kterou ještě umocňuje skvělá zámecká kuchyně.

Práce z domu už nemusí být pre Vás jedinou možností. Zkuste změnu a pracujte z pohodlí Chateau Herálec, kde vám náš tým poskytne vše potřebné pro vaši pracovní dovolenou, umožňující vám po dokončení pracovních úkolů užívat relaxaci a odpočinek. Náš zámecký hotel nabízí klidné prostředí pro soustředěnou práci a inspiraci, kombinující luxusní ubytování a prvotřídní služby, což vám umožní plně se věnovat vašim projektům a týmové spolupráci. Tento komplexní zážitek vás posune na novou úroveň v organizaci firemních setkání a týmového ducha.

Využijte speciální balíček

Na zámku jsme dokonce připravili speciální balíček na všední dny pro všechny, kdo chtějí spojit ubytování na zámku nejen s odpočinkem, ale i prací. Zámecký home office si v týdnu můžete dopřát na 3 noci s výjimečným cenovým zvýhodněním. Navíc vám rádi některé vybrané odpoledne připravíme jeden z našich lahodných sypaných čajů s domácím koláčem. V ceně balíčku je zahrnuto i ohňové menu, to abyste se v případě, že už budete mít práce plné zuby, provětrali v anglickém parku a na nádvoří si opekli na ohni dobroty jako domácí špekáčky, klobásku a slaninu.

Pokud stále váháte, zkuste k nám home office přijet alespoň jednou vyzkoušet. Uvidíte, že si díky doslova královské péči a inspirativnímu prostředí nejen odpracujete své hodiny, ale také posunete své projekty dále, a ještě odjedete odpočinutí a plní energie do dalších pracovních výzev

Náš tip: Dobroty ze zámecké kuchyně

Naši hosté se můžou těšit na skvělé dobroty ze zámecké kuchyně. Šéfkuchař Michael Zapalač se svým týmem nabízí třeba předkrmovou novinku: pstruha v pivním těstíčku s česnekovou majonézou, anebo i osvědčenou zámeckou klasiku: kulajdu s domácím bramborem a hříbky ze zámeckého anglického parku.

Zámecké gurmánské potěšení

Zámecké gurmánské potěšení

Gurmánské potěšení zažijete, když přijedete na Chateau Herálec a vyzkoušíte naše vynikající degustační menu. Naše zámecká restaurace a její jídelní lístek vychází z těch nejlepších tradic české kuchyně v novém svěžím provedení. Vychutnáte…

Pokud stále váháte, zkuste k nám home office přijet alespoň jednou vyzkoušet. Uvidíte, že si díky doslova královské péči a inspirativnímu prostředí nejen odpracujete své hodiny, ale také posunete své projekty dále, a ještě odjedete odpočinutí a plní energie do dalších pracovních výzev.