Dárek pro vaši milovanou ženu? Zážitek

To samé ovšem platí i opačně: proč některým z našich balíčků neobdarovat milovaného muže? Máme pro Vás hned 4 tipy na unikátní dárky z Chateau Herálec, které si budete opravdu dlouho pamatovat. 

Tip č.1:

Pokud by jste rádi udělali radost svému blízkému i uprostřed týdne, ideálním dárkem je Kouzelná noc na zámku. Dopřejte si i v týdnu příjemné chvíle oddechu, lenošení, dobrého jídla a hezkých zážitků na  Chateau Herálec. Překvapte svého partnera nebo partnerku romantickým ubytováním na zámku a nezapomenutelnými okamžiky při společné romantické procházce anglickým parkem, kde můžete poslouchat šumění v korunách staletých stromů, či se projet v zámeckém kabrioletu a poznat tak krásy kraje Vysočina. Objevte kouzlo našeho zámeckého Wellness & Spa by L’OCCITANE, kde v soukromí starobylé věže při svíčkách na Vás bude čekat vířivka s lahví Prosecca a pod elegantními klenbami v naší restauraci „Honoria“ si můžete vychutnat vybrané lahůdky z naší zámecké kuchyně. Pro Váš ničím nerušený spánek jsme připravili v rámci luxusního zámeckého ubytování speciální pillow menu a matrace z líné pěny, na kterých se spí jako na obláčku. Ráno po probuzení si budete moci vychutnat snídani z převážně lokálních produktů v pohodlí Vašeho pokoje či v zámecké restauraci.

Tip č.2:

Ti, kteří mají času trochu víc a jsou připraveni strávit na zámku i 3 noci máme k dispozici sezonní balíčky. Nyní nabízíme Podzimní lenošení na zámku. S příchodem podzimu se dny pomalu krátí, sluníčko ztrácí na síle a příroda se halí do teplých barevných tónů. Nastává čas odpočinku, dlouhých procházek a pouštění draků. Přijďte na zámek Chateau Herálec v tento kouzelný čas si jen tak zalenošit a zapomenout na starosti každodenního života. Nechte se pomalu unášet na vlnách naprostého uvolnění v našem zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane a načerpejte ztracenou sílu při toulkách krásnou Vysočinskou přírodou, kde paleta barev je na každém Vašem kroku. Navíc, v zámecké kuchyni dobře ví, co chutná na podzim nejlépe. Nyní v našem podzimním menu můžete ochutnat takřka vše, co jsme u nás na Vysočině v průběhu roku pěstovali, chovali, sklízeli, sušili, nakládali a uskladňovali.

Tip č.3:

Jste příznivci aktivního a zdravého životního stylu? Nebo jen toužíte po změně a nejste si zatím úplně jisti, kde začít? Jako inspiraci Vám nabízíme náš wellness balíček. Přijet na Chateau Herálec není špatný nápad, protože u nás se krásně běhá, kráčí /k tomu Vám půjčíme i nordic walking hůlky/, a take jezdí na kole. Pokud si svoje nepřivezete, máme pro Vás kola jak pro jízdu na silnici, pro odvážnější i ta na jízdu po lesních stezkách.  Navíc, po celou dobu pobytu budete mít k dispozici veškeré vybavení našeho komplexně vybaveného fitness, a to jak pro kondiční cvičení, tak pro posilování. Po namáhavé fyzické aktivitě Vás čeká regenerace za použití technologie Biosynchron a celý program završíte párovou celotělovou masáží Aromachologie z dílny certifikovaného zámeckého Spa by L’OCCITANE. 

Tip č.4:

A když už budete na zámku, nezapomeňte si odvézt pro svoje potěšení, anebo pro radost blízkých nějaký krásný dárek z naší Chateau Herálec Gift Collection. K mání je zámecké ruční sklo, květinové šálky na čaj a misky na snídani, tenisky v už ikonickém zámeckém květinovém dizajnu, zámecké nože, vlněné deky, ponožky, a dokonce – ve spolupráci s firmou Curaprox přpravujeme zámecké zubní kartáčky!