Víkend s Vraždou

Pokud tedy chcete zažít výjímečnou akci na zámku, přijeďte na jaře příští rok na Chateau Herálec a staňte se součástí divadelního představení.

Další možnosti rezervace

Víkend s Vraždou

17.03 – 19.03.2023

Naši milí detektivové,

je nám ctí, že Vám můžeme oznámit jarní termín oblíbeného formátu Víkend s vraždou, jež je 17. – 19. 3. 2023.

Minulý rok jsme odpremiérovali  zbrusu novou hru naší hravé série Víkend s vraždou, a my Vás zveme na její březnovou reprízu. Po detektivkách Smrt v údolí růží a Sen noci svatojánské nabízíme úspěšné pokračování pod názvem Pokerová hra.

Ta nás zavede opětovně do zámeckého prostředí  – jak jinak?. Píše se rok 1931. V malebném prostředí zámečku ukrytého ve stínu staletých stromů se něco chystá – utajený turnaj ve stále populárnější karetní hře. Ve hře přivezené ze zámoří. Začne Pokerová hra. Na zámek se sjíždí hráči z těch nejvyšších politicko-společenských a obchodních kruhů. Hra může začít. Někdo však drží v rukávu falešné trumfy a někomu možná vůbec nejde o hazardní hru …

Pokud tedy chcete zažít opravdu výjimečnou víkendovou akci na zámku, přijeďte v termínu 17. – 19. 3. 2023 do Chateau Herálec a staňte se součástí divadelního představení. Tento březnový víkend bude jistě  plný zábavyvzrušení i napětí. Stane se vražda, stop je mnoho, jsou však nejasné, přibývají nové indicie a s nimi i podezřelé osoby. Bude záležet i na vás, zda a jak se vše povede vyřešit. Nejlepší detektivy čeká při odjezdu odměna. Máte možnost zapojit se do pátrání, ale úplně kouzelné je i to, že kromě toho si svůj čas na zámku můžete plánovat dle svých preferencí: dobrá kniha, nejlépe detektivka :-), skvělá masáž, odpočinek v silencáriu či procházka v zámeckém parku. Navíc náš tým v kuchyni připraví pouze pro tento víkend i speciální vražedné menu. Atmosféru můžete podpořit i nějakým hezkým oblečkem z tohoto období.

Pokud tedy chcete být součástí našeho vražedného víkendu, neváhejte dlouho, kapacita je velmi omezená. A jak to chodí i v kartách – nejrychlejší bere. Těšíme se na vás!

V případě zájmu o rezervaci či více informací prosím kontaktujte naši event managerku Lucii Pytlíkovou (lucie.pytlikova@chateauheralec.com, +420 734 233 581).

SPECIÁLNÍ NABÍDKA „VÍKEND S VRAŽDOU“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním divadelním programem.
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 15 580 Kč 21 210 Kč 27 840 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 17 580 Kč 23 210 Kč 29 840 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 19 580 Kč 27 210 Kč 33 840 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 19 580 Kč 27 210 Kč 34 840 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 33 580 Kč 43 210 Kč 49 840 Kč

 

Pro rezervaci speciální nabídky Víkend s vraždou platí speciální obchodní podmínky. Garance pobytu na základě úhrady zálohové faktury. V případě nuceného uzavření hotelu bude záloha vrácena. Bezplatné storno je garantované při zrušení pobytu 30 kalendářních dnů před příjezdem, v případě storna nejpozději 14 kalendářních dnů před příjezdem bude klientovi účtovaný storno poplatek 30 % z ceny nabídky, zrušení do 7 kalendářních dnů před příjezdem podléhá  storno poplatku 60 %. V případě zrušení objednané speciální nabídky nejpozději 2 dny před příjezdem je storno poplatek 100 % z ceny.  

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc