Víkend s Vraždou

Speciálni nabídka

Další možnosti rezervace

Víkend s Vraždou

18. - 20.10.2019

V říjnovém termínu dalšího Víkendu s vraždou budeme na zámku hrát Sen noci svatojánské.  Po 8 měsících se na Chateau Herálec vrátí parta 11 skvělých herců, kteří od pátku až do nedělního odjezdu rozehrají  příběh s detektivní zápletkou. Po obrovském úspěchu našich předchozích 5 vražedných víkendů jsme pro další zájemce připravili opakování druhé nastudované detektivky, která nás zavede do konce 60-tých let minulého století. Pokud tedy chcete zažít výjímečný „Víkend s vraždou„ přijeďte v termínu 18. – 20. říjen 2019 na Chateau Herálec a staňte se součástí divadelního představení. Nabízíme Vám jedinečný víkend plný zábavyvzrušení i smíchu. Stane se vražda, stop je mnoho, jsou však nejasné, přibývají nové indicie a s nimi i podezřelé osoby. Bude záležet i na Vás, zda a jak se vše povede vyřešit. Nejlepší detektivy čeká při odjezdu odměna. Máte možnost zapojit se do pátrání, ale úplně kouzelné je i to, že kromě toho si svůj čas na zámku můžete plánovat dle svých preferencí: dobrá kniha /nejlépe detektivka :-)/, skvělá masáž, odpočinek v silencáriu, procházka v anglickém parku…. Navíc náš tým v kuchyni připraví pouze pro tento víkend i speciální vražedné menu…A pokud se rádi převlékáte, podpořte tento víkend nějakým hezkým oblečkem z tohoto období.  Těšíme se na Vás!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA „VÍKEND S VRAŽDOU“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním divadelním programem.
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás.
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK A HORSKÝCH KOL.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 12 650 Kč 17 350 Kč 20 350 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 14 650 Kč 19 350 Kč 22 350 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 16 650 Kč 23 350 Kč 26 350 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 16 650 Kč 23 350 Kč 27 350 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 32 650 Kč 41 350 Kč 44 350 Kč

 

Pro rezervaci speciální nabídky Víkend s vraždou platí speciální obchodní podmínky. Bezplatné storno je garantované při zrušení pobytu 30 kalendářních dnů před příjezdem, v případě storna nejpozději 14 kalendářních dnů před příjezdem bude klientovi účtovaný storno poplatek 30% z ceny nabídky, zrušení do 7 kalendářních dnů před příjezdem podléhá  storno poplatku 60%. V případě zrušení objednané speciální nabídky nejpozději 2 dny před příjezdem je storno poplatek 100% z ceny.  

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.