Víkend s vraždou na zámku

Pokud tedy chcete zažít výjímečnou akci na zámku, přijeďte na jaře příští rok na Chateau Herálec a staňte se součástí divadelního představení.

Další možnosti rezervace

  • víkend na zámku
  • víkend na zámku
  • víkend na zámku

Víkend s vraždou na zámku

18.03. - 20.03.2022

Po úspěšné derniéře naší první detektivní hry Údolí růží na začátku listopadu 2021 Vás již zveme do roku 2022, kdy v březnu odpremiérujeme hru zbrusu novou.

Všichni ti, kdo v průběhu několika let absolvovali tento hravý víkendový formát a řešili zápletku i druhé úspěšné hry Sen noci svatojánské se již určitě těší na naši 3.detektivku.

Nenechte si tedy ujít premiéru nové hry, která nás zavede opětovně do zámeckého prostředí /jak jinak?/. Píše se rok 1931. V malebném prostředí zámečku ukrytého ve stínu staletých stromů se něco chystá. Utajený turnaj ve stále populárnější kartové hře. Ve hře, přivezené ze zámoří. Začne Pokrová hra. Na zámek se sjíždí hráči z těch nejvyšších politicko společenských a obchodních kruhů. Hra může začít. Někdo však  drží v rukávu falešné tromfy a někomu možná vůbec nejde o hazardní hru…..

Pokud tedy chcete  zažít opravdu výjímečnou víkendovou akci na zámkupřijeďte v termínu 18.3. – 20.3. 2022 na Chateau Herálec a staňte se součástí divadelního představení. Tento březnový víkend bude jistě  plný zábavyvzrušení i napětí. Stane se vražda, stop je mnoho, jsou však nejasné, přibývají nové indicie a s nimi i podezřelé osoby. Bude záležet i na vás, zda a jak se vše povede vyřešit. Nejlepší detektivy čeká při odjezdu odměna. Máte možnost zapojit se do pátrání, ale úplně kouzelné je i to, že kromě toho si svůj čas na zámku můžete plánovat dle svých preferencí: dobrá kniha /nejlépe detektivka :-)/, skvělá masáž, odpočinek v silencáriu, procházka v anglickém parku…. Navíc náš tým v kuchyni připraví pouze pro tento víkend i speciální vražedné menu

A pokud se rádi převlékáte, podpořte tento víkend na zámku nějakým hezkým oblečkem z tohoto období. Těšíme se na vás!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA „VÍKEND S VRAŽDOU“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním divadelním programem.
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás.
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK A HORSKÝCH KOL.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 14 750 Kč 19 550 Kč 25 350 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 16 750 Kč 21 550 Kč 27 350 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 18 750 Kč 25 550 Kč 31 350 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 18 750 Kč 25 550 Kč 32 350 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 32 750 Kč 41 550 Kč 47 350 Kč

 

Pro rezervaci speciální nabídky Víkend s vraždou platí speciální obchodní podmínky. Garance pobytu na základě úhrady zálohové faktury. V případě nuceného uzavření hotelu bude záloha vrácena.Bezplatné storno je garantované při zrušení pobytu 30 kalendářních dnů před příjezdem, v případě storna nejpozději 14 kalendářních dnů před příjezdem bude klientovi účtovaný storno poplatek 30% z ceny nabídky, zrušení do 7 kalendářních dnů před příjezdem podléhá  storno poplatku 60%. V případě zrušení objednané speciální nabídky nejpozději 2 dny před příjezdem je storno poplatek 100% z ceny.  

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.