Víkend s Vraždou

Speciálni nabídka

Další možnosti rezervace

Víkend s Vraždou

22. - 24.03.2019

V březnovém termínu dalšího Víkendu s vraždou se vrátíme k prvnímu představení Údolí růží. Po 4 měsících se na Chateau Herálec vrátí parta 11 skvělých herců, kteří od pátku až do nedělního odjezdu rozehrají na zámku příběh s detektivní zápletkou. Po obrovském úspěchu našich předchozích 4 vražedných víkendů jsme pro další zájemce připravili opakování první detektivky, která nás zavede do 30-tých let minulého století. Pokud tedy chcete zažít výjímečný „Víkend s vraždou„ přijeďte v termínu 22. – 24. března 2019 na Chateau Herálec a staňte se součástí divadelního představení. Nabízíme Vám jedinečný víkend plný zábavyvzrušení i smíchu. Stane se vražda, stop je mnoho, jsou však nejasné, přibývají nové indicie a s nimi i podezřelé osoby. Bude záležet i na Vás, zda a jak se vše povede vyřešit. Nejlepší detektivy čeká při odjezdu odměna. Máte možnost zapojit se do pátrání, ale úplně kouzelné je i to, že kromě toho si svůj čas na zámku můžete plánovat dle svých preferencí: Dobrá kniha /nejlépe detektivka :-)/, skvělá masáž, odpočinek v silencáriu, procházka v anglickém parku…. Navíc náš tým v kuchyni připraví pouze pro tento víkend i speciální vražedné menu…A pokud se rádi převlékáte, podpořte tento víkend nějakým hezkým oblečkem z konce první třetiny 20.století, protože děj hry je zasazený do tohoto období. Těšíme se na Vás!

BALÍČEK „VÍKEND S VRAŽDOU“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním divadelním programem.
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás.
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK A HORSKÝCH KOL.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 12 200 Kč 17 100 Kč 20 100 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 14 400 Kč 19 300 Kč 22 300 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 16 600 Kč 23 300 Kč 26 300 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 16 600 Kč 23 300 Kč 30 000 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 32 600 Kč 40 500 Kč 43 500 Kč

 

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.