Víkend s vraždou na zámku

Pokud tedy chcete zažít nejaké výjímečné akce na zámku, přijďte na podzim na Chateau Herálec a staňte se součástí divadelního představení.

Další možnosti rezervace

  • víkend na zámku
  • víkend na zámku
  • víkend na zámku

Víkend s vraždou na zámku

05.11.-07.11.2021

Rok 2020 vůbec nepřál tomuto našemu populárnímu formátu, protože jsme v důsledku dalšího lockdownu byli nuceni zrušit nejen jarní ale i podzimní termín. Nakonec nám nevyšel ani ten únorový. A tak už s ohledem na další covidové projekce je snad železnou jistotou podzimní termín, kdy v rámci Víkendu s vraždou odehrajeme naposledy naši první hru Údolí růží.

Na jaro 2022 již bude nastudovaná 3. detektivní hra se zajímavou zápletkou, nyní se však s ohledem na zavření hotelu z důvodu pandemie po téměř 2 letech  na Chateau Herálec vrátí parta 11 skvělých herců, kteří od pátku až do nedělního odjezdu první listopadový víkend rozehraji příběh s detektivní zápletkou přímo ze zámeckého prostředí.

Nenechte si ujít derniéru této oblíbené hry, která nás naposledy zavede do 30-tých let minulého století, proto budete mít možnost vrátit se i kostýmem do nostalgické první třetiny minulého století. Po velkém  úspěchu našich předchozích 7 vražedných víkendů jsme pro další zájemce připravili opakování první nastudované detektivky.

Pokud tedy chcete zažít nejaké výjímečné akce na zámku, přijeďte v termínu 5.11 – 7.11.2021 na Chateau Herálec a staňte se součástí divadelního představení. První listopadový víkend bude plný zábavyvzrušení i napětí. Stane se vražda, stop je mnoho, jsou však nejasné, přibývají nové indicie a s nimi i podezřelé osoby. Bude záležet i na vás, zda a jak se vše povede vyřešit. Nejlepší detektivy čeká při odjezdu odměna. Máte možnost zapojit se do pátrání, ale úplně kouzelné je i to, že kromě toho si svůj čas na zámku můžete plánovat dle svých preferencí: dobrá kniha /nejlépe detektivka :-)/, skvělá masáž, odpočinek v silencáriu, procházka v anglickém parku…. Navíc náš tým v kuchyni připraví pouze pro tento víkend i speciální vražedné menu

A pokud se rádi převlékáte, podpořte tento víkend na zámku nějakým hezkým oblečkem z tohoto období. Těšíme se na vás!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA „VÍKEND S VRAŽDOU“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním divadelním programem.
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás.
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK A HORSKÝCH KOL.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 14 650 Kč 19 350 Kč 22 350 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 16 650 Kč 21 350 Kč 24 350 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 18 650 Kč 25 350 Kč 27 350 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 18 650 Kč 25 350 Kč 29 350 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 32 650 Kč 41 350 Kč 44 350 Kč

 

Pro rezervaci speciální nabídky Víkend s vraždou platí speciální obchodní podmínky. Bezplatné storno je garantované při zrušení pobytu 30 kalendářních dnů před příjezdem, v případě storna nejpozději 14 kalendářních dnů před příjezdem bude klientovi účtovaný storno poplatek 30% z ceny nabídky, zrušení do 7 kalendářních dnů před příjezdem podléhá  storno poplatku 60%. V případě zrušení objednané speciální nabídky nejpozději 2 dny před příjezdem je storno poplatek 100% z ceny.  

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.