Víkend s Vraždou

Naši milí detektivové,

máme velkou radost, že Vám můžeme oznámit jarní termín velmi oblíbeného formátu Víkend s vraždou, jež je 22. - 24. 3. 2024.

Opětovně Vás zveme na první hru celé vražedné série s názvem Údolí růží, protože sestava detektivů se nám lety rozšířila, a tak se rádi vrátíme k vražedné zápletce, která tento velmi úspěšný formát odstartovala.  Již tradičně nás hra zavede do hotelového prostředí. Do krásného hotelu koncem dvacátých let minulého století přijíždějí hosté na osobní pozvání samotných majitelů.  Hotel prošel v posledních měsících změnami, došlo k výměně personálu a nová éra hotelu má odstartovat také změnou jeho názvu. Majitelé, manželský pár, chtějí, aby o novém názvu rozhodli hosté, které pro tento účel pečlivě vybrali. Plánují nechat hosty během slavnostního večera o novém názvu hlasovat. Namísto elegantního večera však hosté zažijí krvavou noc. Ukáže se, že o hotel ve skutečnosti vůbec nejde.

Pokud chcete zažít opravdu výjimečnou víkendovou akci, přijeďte v termínu 22. - 24. 3. 2024 do Chateau Herálec a staňte se součástí divadelního představení. Tento březnový víkend bude plný zábavyvzrušení i napětí. Stane se vražda, stop je mnoho, avšak jsou nejasné, přibývají nové indicie a s nimi i podezřelé osoby. Bude záležet i na vás, zda a jak se vše povede vyřešit.  Máte možnost zapojit se do pátrání, ale úplně kouzelné je, že kromě toho si svůj čas na zámku můžete plánovat podle svých preferencí: dobrá kniha (nejlépe detektivka :-)), skvělá masáž, odpočinek v silencáriu či procházka v zámeckém parku. Navíc náš tým v kuchyni připraví pouze pro tento víkend i speciální vražedné menu. Atmosféru můžete podpořit i nějakým hezkým oblečkem z tohoto období.

Jestli se k nám chystáte na Víkend s vraždou poprvé, lehce Vám nastíníme harmonogram, abyste měli představu, na co se můžete těšit. V pátek v 18:00 se sejdeme ve vstupní hale, kde si společně připijeme speciálním welcome drinkem. Po zahajovacím divadelním představení proběhne společná večeře v Síni předků. Druhé dějství můžete očekávat v sobotu po snídani. Sobotní odpoledne patří výslechům a vyšetřování, což však neznamená, že musíte být celou dobu přítomni ve hře. Právě v tento čas si tak můžete užít naše wellness, park či masáž. Během sobotní společné večeři dojde k rozuzlení zápletky a odhalení vraha. Nejlepší detektivy čeká odměna.

Pokud tedy chcete být součástí našeho vražedného víkendu, neváhejte dlouho, kapacita je velmi omezená. Těšíme se na vás!

V případě zájmu o rezervaci či více informací, prosím, kontaktujte naši front office manažerku Simonu Kotlíkovou na simona.kotlikova@chateauheralec.com

Obsah balíčku

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním divadelním programem.

  • SPECIÁLNÍ ČTYŘCHODOVÉ MENU při páteční společné večeři.

  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou a SPECIÁLNÍ VRAŽEDNÝ WELCOME DRINK.

  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů.

  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane.

  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás.

Cena balíčku

Apartmán / pokoj

1 osoba

2 osoby

3 osoby


STANDARD DOUBLE ROOM

17 225 Kč

24 560 Kč

32 865 Kč


LUXURY DOUBLE ROOM

19 255 Kč

26 560 Kč

34 865 Kč


GRANDE LUXURY SUITE

21 255 Kč

30 560 Kč

38 865 Kč


GRANDE LUXURY SUITE FAMILY

21 255 Kč

30 560 Kč

39 865 Kč


KING’S & PRESIDENTIAL SUITE

35 255 Kč

46 560 Kč

54 865 Kč


Pro rezervaci nabídky Víkend s vraždou platí speciální obchodní podmínky. Garance pobytu je na základě úhrady zálohové faktury. Bezplatné storno je garantované při zrušení pobytu 30 kalendářních dnů před příjezdem, v případě storna nejpozději 14 kalendářních dnů před příjezdem bude klientovi účtovaný storno poplatek 50 % z ceny nabídky. V případě zrušení objednané speciální nabídky nejpozději 7 dny před příjezdem je storno poplatek 100 % z ceny.

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc
Poplatek za psa: 500 Kč
Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Objednat balíček

+420 569 669 111 (nonstop)
reception@chateauheralec.com