Únik z města nejen za špekáčkem

Naše pobytové balíky zahrnují aj speciální „Únik z města nejen za špekáčkem“, kde se budete moci zapojit do prací na zámku a poznat venkovský život.
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Únik z města nejen za špekáčkem

během celého roku (neplatí pro období 07.04 - 10.04., 26.12.2023 - 02.01.2024)

Možná byste nečekali, že na zámku si můžete na ohništi opékat slaninu a jiné dobroty, ale na Chateau Herálec rádi naše hosty překvapujeme. Naše pobytové balíky zahrnují aj speciální „Únik z města nejen za špekáčkem“, kde budete mít možnost se s námi zapojit do běžných prací na zámku a poznat venkovský způsob života. Přijďte si aktivně odpočinout od dnešní uspěchané doby a zažít příjemné chvíle v krásné přírodě. A po práci si třeba vychutnat domácí špekáčky od pana Zajíčka, klobásu z Českého Dvora, uzený špek z farmy rodiny Němcových, na zámku připravujeme i vegetariánske opékačky pro ty, kteří maso nemusí….Naše ohňové menu si nejlépe vychutnáte tak, že vše si sami opečete na ohni  na zámeckém nádvoří a posedíte na našich nových špalíčkách. K této přímo lesní romantice vám rádi uvaříme punč anebo naservírujeme „svařáka“.

Pokud se nebojíte práce, stačí si jen nazout naše krásné zámecké holínky a hurá do práce! Můžete s námi vyrazit na naše pole pod sýpkou a okopávat či sbírat brambory, sklízet s naším zahradníkem úrodu v zámecké zahradě Le Potager, zalévat a starat se o záhonky či shrabávat listí pod korunami staletých stromů. A určitě zjistíte, že jste si nejen skvěle protáhli tělo, ale i provětrali hlavu. Za dobře odvedenou práci si každý z vás samozřejmě zaslouží velkou odměnu – čeká na vás šálek lahodného sypaného čaje či kávy a k tomu skvělý zámecký koláč od naší pekařky. Poté se můžete nechat unášet na vlnách naprostého relaxu v našem zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane, kde na vás čeká saunový svět, bazén pod historickými klenbami, vířivka ve starobylé věži, silencarium pod arkádami oranžerie s výhledem do zámeckého parku nebo se můžete nechat hýčkat pod rukama našich masérů. A na závěr pro vás připravíme balíček domácích zámeckých produktů jako poděkování za váš cenný pracovní příspěvek :-).

SPECIÁLNÍ NABÍDKA  „ÚNIK Z MĚSTA NEJEN ZA ŠPEKÁČKEM“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním 20% cenovým bonusem na 3. NOC!
  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů.
  • ŠÁLEK lahodného ČAJE či KÁVY a skvělý ZÁMECKÝ KOLÁČ v restauraci Honoria nebo na zámeckém nádvoří.
  • 1x ohňové menu s regionálními domácími produkty na opékání.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás.
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (naši fitness manažeři pro vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy jarní Vysočinské přírody plnými doušky).
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (duben- říjen), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (25 Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (speciální 20% cenový bonus na 3. noc):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 17 170 Kč 20 410 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 19 970 Kč 23 210 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 22 770 Kč 28 810 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 22 770 Kč 28 810 Kč 34 410 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 42 370 Kč 51 210 Kč

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc