Únik z města nejen za špekáčkem

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Únik z města nejen za špekáčkem

během celého roku

Možná byste nečekali, že na zámku si můžete na ohništi opékat slaninu a jiné dobroty, ale na Chateau Herálec rádi naše hosty překvapujeme. Připravili jsme pro Vás nevšední nabídku „Únik z města nejen za špekáčkem“, kde budete mít možnost se s námi zapojit do běžných prací na zámku a poznat venkovský způsob života. Přijďte si aktivně odpočinout od dnešní uspěchané doby a zažít příjemné chvíle v krásné přírodě. A po práci si třeba vychutnat domácí špekáčky od pana Zajíčka, klobásu z Českého Dvora, uzený špek z farmy rodiny Němcových, na zámku připravujeme i vegetariánske opékačky pro ty, kteří maso nemusí….Naše ohňové menu si nejlépe vychutnáte tak, že vše si sami opečete na ohni  na zámeckém nádvoří a posedíte na našich nových špalíčkách. K této přímo lesní romantice Vám rádi uvaříme punč anebo naservírujeme „svařáka“.

Pokud se nebojíte práce, stačí si jen nazout naše krásné zámecké holínky a hurá do práce! Můžete s námi vyrazit na naše pole pod sýpkou a okopávat či sbírat brambory, sklízet s naším zahradníkem úrodu v zámecké zahradě Le Potager, zalévat a starat se o záhonky či shrabávat listí pod korunami staletých stromů. A určitě zjistíte, že jste si nejen skvěle protáhli tělo, ale i provětrali hlavu. Za dobře odvedenou práci si každý z Vás samozřejmě zaslouží velkou odměnu– čeká na Vás šálek lahodného sypaného čaje či kávy a k tomu skvělý zámecký koláč od naší pekařky. Poté se můžete nechat unášet na vlnách naprostého relaxu v našem zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane, kde na Vás čeká saunový svět, bazén pod historickými klenbami, vířivka ve starobylé věži, silencarium pod arkádami oranžerie s výhledem do zámeckého parku nebo se můžete nechat hýčkat pod rukama našich masérů. A na závěr pro Vás připravíme balíček domácích zámeckých produktů jako poděkování za Váš cenný pracovní příspěvek :-).

SPECIÁLNÍ NABÍDKA  „ÚNIK Z MĚSTA NEJEN ZA ŠPEKÁČKEM“ OBSAHUJE:

 • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI + SPECIÁLNÍ 50% CENOVÝ BONUS NA 3. NOC!
 • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
 • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů.
 • ŠÁLEK lahodného ČAJE či KÁVY a skvělý ZÁMECKÝ KOLÁČ v restauraci Honoria nebo na zámeckém nádvoří.
 • 1x ohňové menu s regionálními domácími produkty na opékání.
 • BALÍČEK DOMÁCÍCH ZÁMECKÝCH produktů jako poděkování za skvělou práci.
 • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, posilovna, silencárium).
 • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás.
 • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy jarní Vysočinské přírody plnými doušky).
 • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (duben- říjen), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (11,-Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
 • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 2 NOCI + speciální 50% cenový bonus na 3. noc*):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 10 175 Kč + *2 500 Kč 12 390 Kč + *3 000 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 12 175 Kč + *3 000 Kč 14 390 Kč + *3 500 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 14 175 Kč + *3 500 Kč 18 390 Kč + *4 500 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 14 175 Kč + *3 500 Kč 18 390 Kč + *4 500 Kč 22 650 Kč + *5 500 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 30 175 Kč + *7 500 Kč 35 390 Kč + *9 000 Kč

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.