Taneční víkend pro páry

Jsme zástanci toho, že lásku si dvojice mají prokazovat celý rok, nejen na Valentýna. I letos luxusní zámecký hotel připravil pro zamilované páry únorový valentýnský balíček, konec ledna byl pro nás také důkazem partnerské lásky.

Co si představíte, když se řekne „tanec“? My krásu, eleganci, noblesu, ladnost pohybů, příjemnou hudbu, a to vše v kombinaci s krásným prostředím. Vše jsme tedy spojili a uskutečnili tak úplně první Taneční víkend v Chateau Herálec. Ke spolupráci jsme přizvali úžasnou tanečnici a lektorku Lucii Hunčárovou, známou z oblíbeného pořadu Stardance, a skvělého tanečníka, herce a choreografa Jana Veselého.

V rámci programu se hosté naučili základy nejčastějších plesových tanců, jimiž jsou walz, jive, chacha a tango. Pro dámskou polovičku jsme si navíc nachystali lekci latiny pro ženy. Pánové si tak mohli chvíli odpočinout a načerpat síly v našem Spa by L‘Occitane nebo využít unikátní Pánský salonek.

V pátek se všichni tanečníci sešli u společné tabule k večeři, kde měli prostor na seznámení a diskuzi s lektory. A ačkoliv přijeli lidé, kteří se navzájem nikdy před tím neviděli, hned u večeře se ukázalo, že se sešla skvělá parta veselých lidí, kteří přijeli s jediným cílem – užít si ubytování na zámku a víkend na maximum!

A jak hodnotí pobyt na zámku sami účastníci?

„K výnimočnej kuchyni pana Zapaleča je ťažko niečo dodať. 🙂 Toto všetko zohreje aj najchladnejšie srdcia a ako som sama videla, zo skupiny úplne neznámych ľudí vznikol celkom zohraný veselý tanečný kolektív. Veľmi dôležitý bol však aj výber tanečných lektorov. Pani Lucia Hunčárová aj s jej partnerom boli úplne vynikajúci! Vedeli zachovať balans medzi uvolnenou atmosférou a snahou naozaj nás niečo naučiť. Sú to nielen skvelí profesionáli,ale aj milí srdeční ľudia.“

„Tanec byl poměrně náročný, ale velmi obohacující. Přístup Lucie a Jana byl obdivuhodný. Ač se nám vždy nevedlo, chválili nás a motivovali nás, abychom se naučili více než „ploužák“. Máme před sebou několik plesů, kde budeme ukazovat, co jsme se naučili. Pokud bude pokračování u vás na zámku, na min. 300 % přijedeme. Věříme, že se pokračování uskuteční.“

My už nyní plánujeme další Taneční víkend, jež se uskuteční 20. – 22. 10. 2023. Pokud jsme Vás tedy inspirovali a nalákali na fajn atmosféru, přijeďte si i vy užít krásný pobyt spojený s tancem a na další plesovou sezónu se tak staňte hvězdou tanečního parketu. Těšíme se na Vás!