UNESCO památky

Hledáte nevšední zážitek, na který nikdy nezapomenete? Toužíte poznat památky v okolí a místa nepřeplněná lidmi a s kouzlem dávné historie? Tak právě pro vás jsme připravili ve čtyřech možných variantách speciální nabídku „UNESCO památky“ plnou historických zážitků spojených s židovskými tradicemi a kulturou.

Putování za unikátními památkami Třebíče, které mají své důležité místo v kulturních dějinách českého národa, vás přivede do jedné z nejzachovalejší židovských čtvrtí v Evropě, která je zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO – projdete se židovskou  čtvrtí, poznáte židovskou synagogu a navštívíte dům židovského obchodníka Selingmann Bauer. Dozvíte se vše o historii, poznáte více jak 120 obytných domů s tajemnými průchody a křivolatými uličkami, uslyšíte zajímavé příběhy a osudy židovských rodin. Během návštěvy vás čeká skvělý 3chodový oběd nebo večeře dle tradičních židovských receptů.

 V cestě za poznáním historie města Třebíče jsme si pro vás připravili výběr z několika nevšedních zážitků - nezapomenutelná ochutnávka českých košer vín či třebíčských pivních speciálů, pečení tradičních židovských koláčků nebo degustaci „České whisky“.

Poznejte s námi nevšední a opravdu originální atmosféru dob dávno minulých s nejvyšším individuálním přístupem. Zkušený místní průvodce vás bude po celou dobu návštěvy židovské čtvrti doprovázet a zodpoví všechny vaše dotazy.

V případě zájmu o speciální nabídku prosím kontaktujte naši recepci minimálně 2 týdny před vaším pobytem.

Objednat balíček

+420 569 669 111 (nonstop)
reception@chateauheralec.com

Obsah balíčku

 • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním 20% cenovým bonusem na 3. NOC!

 • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na přivítanou.

 • ZDRAVÉ SNÍDANĚ připravené převážně z lokálních produktů.

 • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane.

 • VÍŘIVKA ve věžičce 30 minut jen pro vás.

 • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL

 • ŽIDOVSKÉ PAMÁTKY TŘEBÍČE – prohlídka židovské čtvrti, synagogy a domu židovského obchodníka – jediná židovská památka v Evropě, která je samostatně zapsaná na seznam UNESCO

 • 3CHODOVÉ MENU připravené dle receptur místních židovských rodin

 • VÝBĚR nevšedního ZÁŽITKU V ŽIDOVSKÉ ČTVRTI

  • Degustace českých košer vín v romantické krčmě v židovské čtvrti či přímo v synagoze pod taktovkou zkušeného someliéra

  • Degustace třebíčských pivních speciálů

  • Pečení tradičních židovských koláčků a jejich ochutnávka s šálkem lahodné kávy

  • Degustace „České whisky“, která se vyrábí v Třebíči a sbírá ocenění na světových výstavách.

V případě zájmu možnost rozšíření balíčků o návštěvu románsko-gotické baziliky Sv. Prokopa a prohlídku židovského hřbitova.

Cena balíčku

Apartmán / pokoj

2 osoby

3 osoby


STANDARD DOUBLE ROOM

24 978 Kč


LUXURY DOUBLE ROOM

27 778 Kč


GRANDE LUXURY SUITE

33 378 Kč


GRANDE LUXURY SUITE FAMILY

33 378 Kč

41 378 Kč


KING’S & PRESIDENTIAL SUITE

55 778 Kč


V případě zrušení potvrzené rezervace zážitku v Třebíči anebo celého pobytu 4 a méně dnů před termínem závazné rezervace, Vám bude účtován storno poplatek ve výši 30 % z celkové částky vybraných služeb v rámci rezervované zážitkové speciální nabídky. V ostatních případech pozdního zrušení rezervace platí naše všeobecné storno podmínky.

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc
Poplatek za psa: 500 Kč
Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Objednat balíček