Standard Double Room

Vyberte si kterýkoliv z našich rozlehlých zámeckých pokojů a budete jednoduše unešení. Kromě neuvěřitelné rozlohy zámeckých aparmánů vás určitě zaujme náš jedinečný galerijní koncept. Naše hosty až natolik, že chtějí vyzkoušet znovu další a další suity. Atmosféra v pokojích je charakterizovaná obrazem, do kterého budete díky velkoplošným instalacím naprosto vtaženi.

Staňte se členem Klubu přátel Chateau Herálec

Rezervujte si pokoj napřímo: přes tyto stránky, e-mailem nebo telefonicky.

Galerijní koncept


Díky Oblastní galerii Vysočina návštěvníci zámeckého hotelu Chateau Herálec mohou shlédnout velkoplošné instalace obrazů a jména jako Mánes, Honsa, Chittusi, Kosárek, Preisler a další jsou určitě zárukou uměleckého zážitku.  Díváte se na precizní práci starých mistrů, sledujete tahy štětce, necháte se unášet barevnou emocí obrazu, jste vtaženi do něj… Opravdu mimořádný zážitek i díky možnosti konfrontace s originály.

Pillow Menu


Víme, jak důležitý je pro naše hosty nerušený, klidný a uvolňující spánek. Proto jsme si dali záležet na výběru matrací i polštářů tak, abychom uspokojili nároky všech našich hostů. Na výběr máme speciálně plněné polštáře z husího peří různé síly a velikosti, antialergické polštáře a anatomické polštáře.

pokoje & apartmány

Velkorysé pokoje

Wellness & Spa

Opravdový relax všemi smysly


Nechte si své tělo a duši hýčkat v luxusním prostředí našeho zámku jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě.