Netradiční teambuilding na zámku

Pracovat, přemýšlet a tvořit spolu v krásné přírodě se skvělým zázemím špičkového servisu 5 hvězdičkového hotelu je paráda a luxusní zámecký hotel Chateau Herálec, tuto možnost nabízí. 

Máme nejen krásné zámecké salonky vevnitř /to kdyby bylo chladno, anebo by zapršelo/, ale celé nádvoří i vetší část rozlehlého anglického parku jsme pokryli wifi signálem. Tak, aby jste mohli se svými kolegy nerušeně, v naprostém soukromí pracovat, rušit Vás bude snad jen zpěv ptáků. 

Přidanou hodnotou našeho nově nabízeného formátu je jistě i přítomnost profesionálního a milého servisu. Náš tým zámecké kuchyně pod vedením Michala Zapalače ve spolupráci s ředitelem a F&B manažérem Standou Prokopem navíc zapracovali  i na nabídce pikniků. 

A tak si třeba na jednání v parku můžete sami odvézt naše malé řebřiňáky naplněné dobrotami a v klidu tvořit. Když Vám  začne práce přerůstat přes hlavu, zpestříte si pobyt na zámku krátkou procházkou po zámeckých cestičkách. 

Anebo pročištění těla i mysli v našem bazénu pod klenbami anebo v saunovém světě, završené některou z procedur našich L’Occitane Spa. Večer si můžete užít nejen krásné stolování v restauraci Honoria, ale v případě hezkého počasí i na zámeckém nádvoří. Tam si navíc můžete při ohni opékat dobroty z našeho populárního ohňového menu. 

Máme opravdu speciální domácí špekáčky, klobásky i slaninku od místních oveřených dodavatelů. Po tom, co se skvěle vyspíte v některém z našich rozlehlých zámeckých pokojů a užijete si neuvěřitelné pohodlí luxusních postelí s nejlepším polštářovým menu, můžete další pracovní den začít třeba krátkou, ale intenzivní vyjížďkou na kolech do okolí. 

Ano i tímto bychom vám chtěli zpestřit ubytování na zámku. K našim 6 kolům na cesty i do terénu jsme nedávno přidali další 4 elektrokola. Aby si ti, kteří se chtějí provětrat, ale nechce se jim tolik šlapat, také užili krásu okolitých cest lemovaných starými stromořadími. Inspirovali jsme Vás?