Netradiční teambuilding na zámku

Každý dobrý šéf si uvědomuje, že aby pracovní tým klapal, musí mezi jeho členy fungovat i jistá sounáležitost, pohoda, ba dokonce přátelství. Aby takové zdravé pracovní vztahy vznikaly, je potřeba, aby si zaměstnanci občas společně oddechli a měli čas si v klidu popovídat i o jiných věcech než práci.

Nápaditý hotel s širokou nabídkou aktivit

Skvělý teambuilding potřebuje hlavně skvělé zázemí. Pozvěte své zaměstnance na luxusní zámecký hotel Chateau Herálec a pracujte, přemýšlejte a tvořte v krásné přírodě se skvělým zázemím špičkového servisu 5 hvězdičkového hotelu. 

Naší velkou výhodou je, že dokážeme pro skupinu připravit široké spektrum zajímavých aktivit. Už jen samotná budova zámku stojí za objevování a zkoumání. Krom zámecké kaple, wellness a malé galerie tady máme taky nádherný anglický park skvělý pro procházky, pikniky i různé společné hry. 

Pravé bohatství ale ukrývá hotelová Kniha zážitků, v níž najdete opravdu pečlivě připravené aktivity, které pro vaši skupinu dokážeme snadno zorganizovat. Oblíbené jsou různé návštěvy okolních památek a krajiny Vysočiny. Mnoho pracovních týmů ocení golf, vyjížďky na koni nebo možnost pronájmu fotbalového hřiště. Všechno zařídí za vás hotelový personál, takže vy jako organizátor teambuildingu můžete jen vznášet přání a prosby.

Prostory pro společnou večeři, konferenci i meeting

Máme k dispozici nejen krásné zámecké salonky vevnitř, k využití hlavně v zimě a za chladného počasí, ale i celé nádvoří a vetší část rozlehlého anglického parku jsme pokryli wifi signálem. To abyste mohli se svými kolegy nerušeně, v naprostém soukromí pracovat, debatovat a nořit se hluboko do nových nápadů i pod širým nebem.

Přidanou hodnotou našeho nově nabízeného formátu je jistě i přítomnost profesionálního a milého personálu. Náš tým zámecké kuchyně pod vedením Michala Zapalače ve spolupráci s ředitelem a F&B manažérem Standou Prokopem zapracovali i na nabídce pikniků, které mohou být skvělým zpestřením akce.

Program s nápadem

Pročištění těla a mysli si užijete v našem bazénu pod klenbami anebo v saunovém světě. Večer si můžete s kolegy užít nejen krásné stolování v restauraci Honoria, ale v případě hezkého počasí i na zámeckém nádvoří. Tam si navíc můžete při ohni opékat dobroty z našeho populárního ohňového menu. 

Máme opravdu speciální domácí špekáčky, klobásky i slaninu od místních ověřených dodavatelů. Po tom, co se skvěle vyspíte v některém z našich rozlehlých zámeckých pokojů a užijete si neuvěřitelné pohodlí luxusních postelí s nejlepším polštářovým menu, můžete další pracovní den začít třeba krátkou, ale intenzivní vyjížďkou na kolech do okolí. K našim 6 kolům na cesty i do terénu jsme nedávno přidali další 4 elektrokola. Napadá vás lepší místo pro teambuilding?