Firemní vánoční večírky na zámku

Vánoce se blíží, a mnozí přemýšlí, kde se s kolegy potkat v neformálním prostředí, trochu vyhodnotit uplynulý rok, ale především si odpočinout a vzájemně si poděkovat za podporu v práci. Ubytování na zámku Chateau Herálec, je pro to jako stvořený. Nejlepší na tom je, že pro Vás dokážeme lehce vytvořit formát na míru tak, aby jste si pobyt na zámku a společný čas s kolegy co nejvíc užili. Na zámeckém nádvoří si můžete společně opéct vánoční klobásky, oblíbené jsou i pečené gaštany z parku. 

Pro odvážné máme připravený i formát piknik v parku, skvěle vybavené mini žebřiňáky si odvezete k sezení pod staletými stromy, hřát Vás budou kožešinky i horký punč. Po pobytu venku Vám jistě dobře padne pobyt v našich Spa by L‘Occitane, kde se prohřejete v některé z našich saun, anebo ve vířivce ve věži. 

Hýčkání můžete završit masáží, tento zážitek umíme najednou nabídnout 5 kolegům tak, aby jste mohli co nejvíc času trávit spolu. Sváteční atmosféru pak mají i společné večeře v naší jídelně Před bouří, umíme sestavit menu na míru, ale rozhodně všem doporučujeme dokonale vyladěné degustační menu Pánů Trčků z Lípy, které v kuchyni obměňují 4 krát v roku dle sezony. Luxusní zámecký hotel je tady pro vás.

Nakonec si můžete společně posedět v naší knihovně Na louce před krbem se sklenkou dobrého vína. A ještě si před odjezdem domů vybrat některý z milých zámeckých dárků pro Vaše blízké. Inspirovali jsme Vás?