Dovolená se psem? U nás na zámku jste vítáni

Dovolené s pejskem přináší více čisté radosti, dlouhé procházky a spoustu bezpodmínečné lásky. Bohužel ale ne každé ubytovací zařízení dokáže nabídnout pokoje či apartmány vhodné pro hosty s psími kamarády. Naštěstí je tu Chateau Herálec, kde si dovolenou s pejskem nemusíte odepřít, i když budete v prostorách luxusního zámeckého hotelu.

Co pejsci ocení?

Rozlehlý a prostorný park i zámek se spoustou zákoutí přímo vybízí k tomu, abyste si je užili i s pejsky. Však taky na zámku rozhodně nebudete jediní, i dva pejsci našich majitelů, Lemík a Morfík, přímo milují možnost proběhnout se po anglickém parku a užít si dovádění a volnosti. Nejvíce ale oceňují, že po návratu z procházky je vždy čekají na pokoji čerstvé tuňákové sušenky, které s láskou pečeme v naší zámecké kuchyni. 

Pravidla pro pobyt s pejsky

Pobyt pejsků na zámku Chateau Herálec má pár pravidel, ale nejsou nějak zásadně omezující. Pochopitelným pravidlem je omezení pohybu v zámeckých Spa by L’Occitane a také do zámecké restaurace Honoria není vstup pejskům povolen.  V letních měsících, kdy se na chateau snídá, obědvá i večeří s noblesou i na zámeckém nádvoří můžou, vaši chlupatí členové rodiny úplně klidně s vámi. Pro ty, kteří vozí svým psům maso i na cesty je připravena lednice čistě pro tyto účely.

Pro pejsky jsou navíc na pokojích připraveny speciální ručníky, aby bylo možné po procházce snadno umýt a utřít špinavé anebo mokré tlapky. Po dlouhé vycházce a tuňákových sušenkách pejsci rádi zamíří do pelíšku! Zapomněli jste jej doma? Nevadí, pro tyto případy máme připravené čisté psí dečky k zapůjčení. 

Socializovanému pejsku u nás bude lépe

Dobře zvažte cestu na zámek s pejskem, který není úplně dobře socializovaný, při čekání na pána je smutný a má velmi hlasitý projev, přece jen štěkání na pokoji je velmi rušivým prvkem v naší oáze klidu a pohody a nemuselo by se setkat s pochopením u dalších hostů. Naopak klidnější pejsci dobře zvyklí na společnost plnou lidí u nás budou opravdu spokojení! Pamatujte také na to, že divoký a nesocializovaný pejsek by pak mohl narušit i váš odpočinek.

Vzpomínka na závěr

A hlavně nezapomeňte svého pejska při pobytu na Chateau Herálec pečlivě vyfotit, protože na zámku je i speciální Kronika chlupatých hostů. Po jejím prolistování hned pochopíte, že o pejsky u nás na zámku rozhodně není nouze a při pobytu si zde možná váš pejsek najde i nové čtyřnohé kamarády. Anebo si udělá kamarády z našeho stále usměvavého personálu!