Dovolená se psem? U nás na zámku jste vítáni

Dovolenou s pejskem si nemusíte odepřít ani při plánovaní pobytu na Chateau Herálec. Rozlehlý park i velkorysý zámek k tomu téměř vybízí. Na naší stránce Vás na zámek zvou 2 pejsci našich majitelů Lemík a Morfík. Ti se taky rádi proběhnou anglickým parkem a oceňují, že po příjezdu je vždy čekají na pokoji čerstvé tuňákové sušenky, které s láskou pečou v zámecké kuchyni. 

Pobyt pejsků na zámku Chateau Herálec má jistá pravidla, k nimž patří i omezení pohybu v zámeckých Spa by L’Occitane, také do zámecké restaurace Honoria není vstup pejskům povolen. Nicméně, v letních měsících, kdy se na chateau snídá, oběduje i večeří s noblesou i na zámeckém nádvoří můžou Vaši chlupatí členové rodiny s Vámi. Pro ty, kteří vozí svým psům maso i na cesty je připravena speciální na to určená lednice. 

Je důležité zvážit cestu na zámek s pejskem, který není úplně socializovaný, protože štěkání na pokoji je rušivým prvkem v této oáze klidu a pohody. Pro pejsky jsou navíc na pokojích připraveny speciální ručníky, aby po procházce mohli jejich majitelé špinavé anebo mokré tlapky umýt a utřít. A potom už šup do pelíšku. Zapomněli jste jej doma? Nevadí, pro tyto případy máme připravené čisté psí dečky. 

Nezapomeňte svého pejska při pobytu na Chateau Herálec vyfotit, protože na zámku je i speciální Kronika chlupatých hostů