Zámecká paní

Alexandra Kasperová

Alexandra Kasperová

I když majitelku Chateau Herálec Alexandru Kasperovou ze společnosti Malý zámeček možná neznáte osobně, je hlavou i srdcem projektu komplexní stavební a památkové obnovy zámku Herálec, jejíž historie začala už v roce 2004. Když dorazíte na Chateau Herálec a vyberete si své luxusní zámecké pokoje, budete Alexandru cítit v mnoha úchvatných detailech.

Její zanícení bylo možná motivované zodpovědností vůči šlechtickým předkům s nizozemskými a ruskými kořeny. Stála za všemi velkými rozhodnutími v rámci projektu rekonstrukce zámku, jako je ku příkladu ponechání a odhalení odkazů z historie, samotné dispoziční řešení, velkorysost a kouzlo interiérů, výběr uměleckých děl do všech pokojů… A hlavně budete cítit život, který vdechla romantickému hotelu, abyste se vždy cítili tak dobře, že se vám nebude chtít odejít.

Alexandra Kasperová vystudovala žurnalistiku a několik let působila v ČSTK jako domácí reportérka. V roce 1993 založila jednu z prvních public relations agentur na Slovensku, Media In, s.r.o. Pod jejím vedením získala agentura dvakrát nejprestižnější ocenění v oblasti public relations: IPRA Golden World Award za ekologické kampaně pro společnost Slovnaft.

Stála i při zrodu úspěšného projektu Business & Family klubu Penati na Slovensku, podílí se také na řízení jednoho z nejlepších golfových areálů v Evropě Penati Golf Resort. Je šťastně vdaná již 30 let a spolu s manželem Janem Kasperem jsou si významnou oporou nejenom ve velkém rodinném kruhu, ale tvoří i silný pracovní tandem v rámci rodinného podnikání. Oba věří, že jejich vizi silné rodinné firmy založené na vzájemném respektu, pracovitosti a obrovského nasazení intelektu i srdce si osvojí i jejich 4 děti Valentína, Karolína, Jan a Alexandra, a v třetí generaci vnoučata Luna a Elio.

Chateau Herálec je výzva, manažérská i kreativní. Je spojením všech mých dlouholetých profesních dovedností. Navíc je koncentrovanou pozitivní zkušeností: k úspěchu projektu přispělo tolik šikovných, motivovaných a pracovitých lidí! Jejich otisk vidím všude na zámku a je to to nejcennější, co si z této mnoho let trvající práce odnáším. S novým týmem ovšem čelíme další velké výzvě: vdechnout nádherně zrekonstruovanému objektu život tak, abyste se v něm všichni cítili výjimečně, ať v něm rádi strávíte svůj volný i pracovní čas. Těšíme se na vás!

Alexandra Kasperová

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.