Soukromé a firemní akce s ubytováním

soukromé a firemní akce s ubytováním

Chystáte v nejbližší době konferenci nebo máte nový produkt, který byste rádi představili svým partnerům v netradičním prostředí, nebo je jen prostě zase čas, aby se vaši zaměstnanci naučili něco nového?

Rádi byste poděkovali obchodním partnerům za dosavadní spolupráci neformálním setkáním nebo např. vánočním večírkem? A co teambuilding a outdoorové aktivity pro zaměstnance či obchodní partnery? Nebo hledáte prostor pro soukromé akce? Chystáte oslavu narozenin, privátní sešlost, VIP událost, svatbu?

Chateau Herálec je ideální destinací pro všechny luxusní eventy, soukromé i firemní akce s ubytováním.

Nabízíme pohodlí a nejmodernější technologie, netradiční zámecké prostředí pro konference, stejně tak jako reprezentativní prostory pro společenské události. Organizaci konferencí, seminářů, školení a společenských událostí bychom vám rádi co nejvíce usnadnili, proto se na nás s důvěrou obraťte a starosti s organizací přenechte nám.

Děkujeme za zájem o naše služby a doufáme, že právě my pomůžeme udělat vaši akci výjimečnou.

 

Pro vaše společenské události rádi zajistíme i různé doplňkové služby a doprovodné programy – květiny, vystoupení umělců, hudební doprovod atd.

Akce s větším počtem účastníků rádi zajistíme i v nádherném prostředí zámeckého nádvoří s kompletním gastronomickým servisem a technickým zajištěním.

V případě konkrétní poptávky se prosím s důvěrou obracejte na našeho Event manažera Jakuba Kokošku:

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.