Zámecký personál

zámecký personál - ubytovací služby

O úspěšnosti hotelového projektu dnes rozhoduje určitě faktor výjimečnosti. Nabídka špičkové kvality v nádherném prostředí tohoto historického místa, velkorysost a promyšlené detaily, ale i absolutně ojedinělý design… To vše charakterizuje Chateau Herálec jako místo, kde se sny stávají skutečností.

To by však nestačilo, kdybychom nedokázali našim klientům nabídnout i prvotřídní ubytovací služby, které jsou odrazem našeho personálu. Lidé, kterým na jejich práci opravdu záleží, dělají ji srdcem a přejí si být součástí tohoto krásného projektu. Lidé, kteří jsou vstřícní a v každé chvíli připraveni tu být pro našeho hosta a spříjemnit mu pobyt na zámku.

  • Na recepci vás přivítají a zodpoví všechny vaše dotazy – Jana, Maruška, Marie, Jolana, Pavlinka a Jakub.
  • Sklenku lahodného Prosecca na uvítání a skvělý servis v restauraci vám nabídnou – Šárka, Elena, Roman, Tomáš, František a Standa.
  • Výtečné delikatesy a gurmánské speciality jsou výsledkem práce týmu v zámecké kuchyni v čele s Michalem, v kuchyni pravidelně válčí i Honza, Lukáš a Nenad. Aby bylo napečeno je v režii Míši, a péči o čistotu mají na starost Jarka a Vanesa
  • Jedním ze základních atributů našeho hotelu je i pečlivý pořádek, který zajišťují Dana, Eva, Romana, Adriana, Maruška a Simona a tým jejich pomocnic.
  • Odborné poradenství a zajištění všech služeb k vaší naprosté spokojenosti v našem zámeckém wellness vám poskytnou  Eva, Kristinka a Aleš.
  • O náš nádherný anglický park a údržbu se pak stará Mirka s Pavlem, herálecké babičky a  zámecká paní s manželem.

Naši prioritou je, aby se hosté u nás vždy cítili výjimečně a byli spokojeni. Vaše spokojenost je naším úspěchem a motivací!

Jsem na všechny pyšná, protože vkládají do své práce spoustu energie, a hlavně srdce. Je to znát, oceňují to i naši hosté. Budeme rádi pečovat i o vás.

Alexandra Kasperová, majitelka a ředitelka.

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.