Zimní lenošení na Chateau Herálec

Speciálni nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Zimní lenošení na Chateau Herálec

01.12.2019 - 17.03.2020
Zima je tady, začíná padat sníh, mráz kreslí nádherné obrazce na zámecká okna a vysočinská příroda se halí do svého křišťálového závoje…
Připravili jsme pro Vás speciální nabídku „Zimní lenošení“ plnou odpočinku, relaxu a pohody. Zapomeňte na běžné životní starosti a prožijte v tomto čase nezapomenutelné chvíle na zámku Chateau Herálec. Nechte se od nás během chladných zimních dnů hýčkat v jedinečném zámeckém Wellness & Spa by L’Occitane, kde na Vás čeká kouzelný saunový svět, bazén pod historickými klenbami, vířivka ve starobylé věži a magické silencarium pod arkádami oranžerie s výhledem do zasněženého anglického parku. Poté si dopřejte výtečnou gastronomii a výběr těch nejlepších vín z oblasti Bordeaux. Čeká Vás jedinečný a nezapomenutelný zážitek.
V případě příznivého počasí se můžete těšit na svařené víno na zámeckém nádvoří a rozhodně doporučujeme i naše ohňové menu. Vše si můžete sami opéct, pobyt u ohně i v zimě může být opravdu kouzelný.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA „ZIMNÍ LENOŠENÍ“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI + SPECIÁLNÍ 50% CENOVÝ BONUS NA 3. NOC!
  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane(bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás.
  • Zapůjčení LEDNÍCH BRUSLÍ (v případě příznivého počasí se bruslí přímo na zámeckém heliportu)
  • Zapůjčení KOMPLETNÍ VÝBAVY PRO BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ (naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste poznali krásy vysočinské přírody plnými doušky).
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VAŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 3 NOCI (se speciálním 50% cenovým bonusem na 3. noc*):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 12 450 Kč 14 950 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 14 950 Kč 17 450 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 17 450 Kč 22 450 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 17 450 Kč 22 450 Kč 27 450 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 37 450 Kč 44 950 Kč

 

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.