Zimní lenošení na Chateau Herálec

Speciálni nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Zimní lenošení na Chateau Herálec

29.11. - 20.12.2021, 03.01.2022 - 18.03.2022

Zima je na Vysočině kouzelná: zasněžený anglický park, mráz kreslí nádherné obrazce na zámecká okna a vysočinská příroda se halí do svého křišťálového závoje…

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku „Zimní lenošení“ plnou odpočinku, relaxu a pohody. Zapomeňte na běžné životní starosti a prožijte v tomto čase nezapomenutelné chvíle na zámku Chateau Herálec. Nechte se od nás během chladných zimních dnů hýčkat v jedinečném zámeckém Wellness & Spa by L’Occitane, kde na Vás čeká kouzelný saunový svět, bazén pod historickými klenbami, vířivka ve starobylé věži a magické silencarium pod arkádami oranžerie s výhledem do zasněženého anglického parku. Poté si dopřejte výtečnou gastronomii a výběr těch nejlepších vín z oblasti Bordeaux. Čeká Vás jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

V případě příznivého počasí se můžete těšit na svařené víno na zámeckém nádvoří a rozhodně doporučujeme i naše ohňové menu. Vše si můžete sami opéct, pobyt u ohně i v zimě může být opravdu kouzelný.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA „ZIMNÍ LENOŠENÍ“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním 30% cenovým bonusem na 3. NOC!
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, posilovna, silencárium)
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro Vás
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (Naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy zimní Vysočinské přírody opravdu plnými doušky)
  • Zapůjčení LEDNÍCH BRUSLÍ (v případě příznivého počasí se bruslí přímo na zámeckém heliportu)
  • Zapůjčení KOMPLETNÍ VÝBAVY PRO BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (Víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku)

V CENĚ VAŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (speciální 30% cenový bonus na 3. noc):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 16 135 Kč 18 835 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 18 835 Kč 21 535 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 21 535 Kč 26 935 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 21 535 Kč 26 935 Kč 32 335 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 40 435 Kč 48 535 Kč

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.