Židovské památky

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Židovské památky

během celého roku

Hledáte nevšední zážitek, na který nikdy nezapomenete? Toužíte poznat místa, která nejsou přeplněná lidmi a kde můžete cítit kouzlo dávné historie? Právě pro Vás jsme připravili ve třech možných variantách speciální pobytový balíček „Židovské památky“ plný historických zážitků spojených s židovskými tradicemi a kulturou.

Putování za unikátními památkami Třebíče, které mají své důležité místo v kulturních dějinách českého národa, Vás přivede do jedné z nejzachovalejší židovských čtvrtí v Evropě, která je zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO- poznáte židovskou synagogu, muzeum židovské kultury a navštívíte dům židovského obchodníka Selingmann Bauer. Dozvíte se vše o historii, poznáte více jak 120 obytných domů s tajemnými průchody a křivolatými uličkami, uslyšíte zajímavé příběhy a osudy židovských rodin…. Během návštěvy Vás čeká skvělý 3chodový oběd nebo večeře připravená dle tradičních židovských receptů, poté v místní galerii můžete objevit umění výtvarníků nebo navštívit obchod s ručně vyráběnými suvenýry.

V cestě za poznáním historie města Třebíče jsmě si pro Vás připravili výběr z několika nevšedních zážitků: Nezapomenutelná ochutnávka českých košer vín nebo pečení tradičních židovských koláčků či degustace „České whisky“.

Poznejte s námi nevšední a opravdu originální atmosféru dob dávno minulých s nejvyšším individuálním přístupem. Zkušený místní průvodce Vás bude po celou dobu návštěvy židovské čtvrti doprovázet a zodpoví všechny Vaše dotazy.

V případě zájmu o nabízenou variantu tohoto nevšedního balíčku, prosím kontaktujte naši recepci minimálně 2 týdny před Vaším pobytem.

SPECIÁLNÍ „ŽIDOVSKÝ BALÍČEK“ OBSAHUJE:

 • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI + SPECIÁLNÍ 50% CENOVÝ BONUS NA 3. NOC!
 • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na přivítanou.
 • ZDRAVÉ SNÍDANĚ připravené převážně z lokálních produktů.
  • ŽIDOVSKÉ PAMÁTKY TŘEBÍČE – prohlídka židovské čtvrti, synagogy a domu židovského obchodníka – jediná židovská památka v Evropě, která je samostatně zapsaná na seznam UNESCO /délka trvání 4 hodiny/
  • NEJKRÁSNĚJŠÍ UNESCO PAMÁTKY TŘEBÍČE rozšíření balíčku „Židovské památky Třebíče“ o návštěvu románsko-gotické baziliky Sv.Prokopa – UNESCO památka s bohatou historií benediktínského kláštera /délka trvání 5 hodin/
 • 3CHODOVÉ OBĚDOVÉ MENU připravené dle receptur místních židovských rodin
 • VÝBĚR nevšedního ZÁŽITKU V ŽIDOVSKÉ ČTVRTI (ke každé variantě obdržíte malý dárek):
  • Degustace českých košer vín v romantické krčmě v židovské čtvrti či přímo v synagoze pod taktovkou zkušeného sommeliéra
  • Pečení tradičních židovských koláčků a jejich ochutnávka s šálkem lahodné kávy
  • Degustace „České whisky“, která se vyrábí v Třebíči a sbírá ocenění na světových výstavách
 • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
 • VÍŘIVKA ve věžičce 40 minut jen pro Vás.
 • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL – naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste si krásy Vysočiny vychutnali opravdu plnými doušky.
 • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VAŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z letního pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI + speciální 50% cenový bonus na 3. noc:

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 16 750 Kč + 2 990 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 18 750 Kč + 3 490 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 22 750 Kč + 4 490 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 22 750 Kč + 4 490 Kč 29 150 Kč + 5 490 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 40 750 Kč + 8 990 Kč

 

 

V případě zrušení potvrzené rezervace zážitku v Třebíči anebo celého pobytu v termínu 4 dny a méně dnů před termínem závazné rezervace, Vám bude účtován následující storno poplatek ve výši 30% z celkové částky vybraných služeb v rámci rezervovaného zážitkového balíčku ve výši  1 440 Kč.

V ostatních případech pozdního zrušení rezervace, platí naše všeobecné storno podmínky

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.