Židovské památky

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Židovské památky

během celého roku (neplatí pro období 07.04 - 10.04., 26.12.2023 - 02.01.2024)

Hledáte nevšední zážitek, na který nikdy nezapomenete? Toužíte poznat památky v okolí a místa nepřeplněná lidmi a s kouzlem dávné historie? Tak právě pro vás jsme připravili ve čtyřech možných variantách speciální nabídku „Židovské památky“ plnou historických zážitků spojených s židovskými tradicemi a kulturou.

Putování za unikátními památkami Třebíče, které mají své důležité místo v kulturních dějinách českého národa, vás přivede do jedné z nejzachovalejší židovských čtvrtí v Evropě, která je zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO – projdete se židovskou  čtvrtí, poznáte židovskou synagogu a navštívíte dům židovského obchodníka Selingmann Bauer. Dozvíte se vše o historii, poznáte více jak 120 obytných domů s tajemnými průchody a křivolatými uličkami, uslyšíte zajímavé příběhy a osudy židovských rodin. Během návštěvy vás čeká skvělý 3chodový oběd nebo večeře dle tradičních židovských receptů.

 V cestě za poznáním historie města Třebíče jsme si pro vás připravili výběr z několika nevšedních zážitků nezapomenutelná ochutnávka českých košer vín či třebíčských pivních speciálů, pečení tradičních židovských koláčků nebo degustaci „České whisky“.

Poznejte s námi nevšední a opravdu originální atmosféru dob dávno minulých s nejvyšším individuálním přístupem. Zkušený místní průvodce vás bude po celou dobu návštěvy židovské čtvrti doprovázet a zodpoví všechny vaše dotazy.

V případě zájmu o speciální nabídku prosím kontaktujte naši recepci minimálně 2 týdny před vaším pobytem.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA „ŽIDOVSKÉ PAMÁTKY“ OBSAHUJE:

 • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním 20% cenovým bonusem na 3. NOC!
 • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na přivítanou.
 • ZDRAVÉ SNÍDANĚ připravené převážně z lokálních produktů.
 • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, infra, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
 • VÍŘIVKA ve věžičce 30 minut jen pro vás.
 • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL  naši fitness manažeři pro vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste si krásy Vysočiny vychutnali opravdu plnými doušky.
 • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU  víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.
 • ŽIDOVSKÉ PAMÁTKY TŘEBÍČE – prohlídka židovské čtvrti, synagogy a domu židovského obchodníka – jediná židovská památka v Evropě, která je samostatně zapsaná na seznam UNESCO
 • 3CHODOVÉ MENU připravené dle receptur místních židovských rodin
 • VÝBĚR nevšedního ZÁŽITKU V ŽIDOVSKÉ ČTVRTI
  • Degustace českých košer vín v romantické krčmě v židovské čtvrti či přímo v synagoze pod taktovkou zkušeného someliéra
  • Degustace třebíčských pivních speciálů
  • Pečení tradičních židovských koláčků a jejich ochutnávka s šálkem lahodné kávy
  • Degustace „České whisky“, která se vyrábí v Třebíči a sbírá ocenění na světových výstavách

V případě zájmu možnost rozšíření balíčků o návštěvu románsko-gotické baziliky Sv. Prokopa a prohlídku židovského hřbitova.

V CENĚ VAŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z letního pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (speciální 20% cenový bonus na 3. noc):

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 24 530 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 27 330 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 32 930 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 32 930 Kč 40 930 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 55 330 Kč

V případě zrušení potvrzené rezervace zážitku v Třebíči anebo celého pobytu 4 a méně dnů před termínem závazné rezervace, Vám bude účtován storno poplatek ve výši 30 % z celkové částky vybraných služeb v rámci rezervované zážitkové speciální nabídky. V ostatních případech pozdního zrušení rezervace platí naše všeobecné storno podmínky.

 

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc