Židovské památky

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Židovské památky

během celého roku (neplatí pro období 07.04 - 10.04., 26.12.2023 - 02.01.2024)

Hledáte nevšední zážitek, na který nikdy nezapomenete? Toužíte poznat památky v okolí a místa, nepřeplněné lidmi a s kouzlem dávné historie? Právě pro vás jsme připravili ve třech možných variantách speciální nabídku „Židovské památky“ plnou historických zážitků spojených s židovskými tradicemi a kulturou.

Putování za unikátními památkami Třebíče, které mají své důležité místo v kulturních dějinách českého národa, vás přivede do jedné z nejzachovalejší židovských čtvrtí v Evropě, která je zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO- poznáte židovskou synagogu, muzeum židovské kultury a navštívíte dům židovského obchodníka Selingmann Bauer. Dozvíte se vše o historii, poznáte více jak 120 obytných domů s tajemnými průchody a křivolatými uličkami, uslyšíte zajímavé příběhy a osudy židovských rodin…. Během návštěvy vás čeká skvělý 3chodový oběd nebo večeře připravená dle tradičních židovských receptů, poté v místní galerii můžete objevit umění výtvarníků nebo navštívit obchod s ručně vyráběnými suvenýry.

V cestě za poznáním historie města Třebíče jsmě si pro vás připravili výběr z několika nevšedních zážitků: Nezapomenutelná ochutnávka českých košer vín nebo pečení tradičních židovských koláčků či degustace „České whisky“.

Poznejte s námi nevšední a opravdu originální atmosféru dob dávno minulých s nejvyšším individuálním přístupem. Zkušený místní průvodce vás bude po celou dobu návštěvy židovské čtvrti doprovázet a zodpoví všechny vaše dotazy.

V případě zájmu o nabízenou variantu této nevšední speciální nabídky prosím kontaktujte naši recepci minimálně 2 týdny před vaším pobytem.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA „ŽIDOVSKÉ PAMÁTKY“ OBSAHUJE:

 • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním 30% cenovým bonusem na 3. NOC!
 • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na přivítanou.
 • ZDRAVÉ SNÍDANĚ připravené převážně z lokálních produktů.
  • ŽIDOVSKÉ PAMÁTKY TŘEBÍČE – prohlídka židovské čtvrti, synagogy a domu židovského obchodníka – jediná židovská památka v Evropě, která je samostatně zapsaná na seznam UNESCO /délka trvání 4 hodiny/
  • NEJKRÁSNĚJŠÍ UNESCO PAMÁTKY TŘEBÍČE rozšíření balíčku „Židovské památky Třebíče“ o návštěvu románsko-gotické baziliky Sv.Prokopa – UNESCO památka s bohatou historií benediktínského kláštera /délka trvání 5 hodin/
 • 3CHODOVÉ OBĚDOVÉ MENU připravené dle receptur místních židovských rodin
 • VÝBĚR nevšedního ZÁŽITKU V ŽIDOVSKÉ ČTVRTI (ke každé variantě obdržíte malý dárek):
  • Degustace českých košer vín v romantické krčmě v židovské čtvrti či přímo v synagoze pod taktovkou zkušeného sommeliéra
  • Pečení tradičních židovských koláčků a jejich ochutnávka s šálkem lahodné kávy
  • Degustace „České whisky“, která se vyrábí v Třebíči a sbírá ocenění na světových výstavách
 • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
 • VÍŘIVKA ve věžičce 30 minut jen pro vás.
 • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL – naši fitness manažeři pro vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste si krásy Vysočiny vychutnali opravdu plnými doušky.
 • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VAŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z letního pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (speciální 30% cenový bonus na 3. noc):

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 23 635 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 26 335 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 31 735 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 31 735 Kč 39 535 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 53 335 Kč

V případě zrušení potvrzené rezervace zážitku v Třebíči anebo celého pobytu v termínu 4 dny a méně dnů před termínem závazné rezervace, Vám bude účtován následující storno poplatek ve výši 30% z celkové částky vybraných služeb v rámci rezervované zážitkové speciální nabídky ve výši  1 440 Kč.

V ostatních případech pozdního zrušení rezervace, platí naše všeobecné storno podmínky.

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc