Zabijačka na zámku

Speciálni nabídka

Další možnosti rezervace

Zabijačka na zámku

07. - 09.02.2020

K zimě už  tradičně patří i zabijačka, přestože v době domácích mrazáků se dnes zabijačky konají snad celý rok. Rozhodli jsme se vrátit ke kořenům, a proto Vás zveme na naši historicky druhou  zámeckou zabijačku. Vše se bude odehrávat opět na nádherném, doufáme že zasněženém nádvoří. Minulý rok nám přálo počasí a byla to tedy i ohromná paráda – stolovat v zimě na zámeckém nádvoří opravdu nemá chybu. Přeštická prasátka z farmy rodiny Němcovy bio kvalitě pro Vás bude zpracovávat náš skvělý tým zámecké kuchyně, i letos bude pomáhat náš zahradník Libor.  K mání budou všechny tradiční dobroty jako škvarky, jelítka, ovary, zabijačková polévka a další, k tomu domácí zámecký čerstvě upečený chlebík, okurky, které jsme zavařovali v létě, domácí hořčice…..O dobrou náladu bude postarané i díky  hezké muzice, navíc si čerstvé klobásky budete moci opéct sami nad ohněm, kde budeme v pahřebě připravovat i brambory z našeho pole pod zámeckou sýpkou. Pokud tedy máte rádi maso ve všech jeho podobách, přijeďte! Chybět nebudou ani tradiční masopustní A protože v zimě bývá na Vysočině většinou opravdická zima, nechte se od nás i během těchto speciálních víkendů hýčkat v jedinečném zámeckém Wellness & Spa by L’Occitane, kde na Vás čeká kouzelný saunový svět, bazén pod historickými klenbami, vířivka ve starobylé věži a magické silencarium pod arkádami oranžerie s výhledem do zasněženého anglického parku. A navíc, ze zámku po tomto víkendu neodjedete s prázdnou.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA „ZABIJAČKA NA ZÁMKU“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI + SPECIÁLNÍ 50% CENOVÝ BONUS NA 3. NOC!
  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
  • ÚČAST NA ZÁMECKÉ ZABIJAČCE s konzumací dle vlastního výběru
  • ZABIJAČKOVÝ BALÍČEK při odjezdu
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás.
  • Zapůjčení LEDNÍCH BRUSLÍ (v případě příznivého počasí se bruslí přímo na zámeckém heliportu)
  • Zapůjčení KOMPLETNÍ VÝBAVY PRO BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ (naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste poznali krásy vysočinské přírody plnými doušky).
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VAŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 3 NOCI (3. noc s 50% cenovým bonusem):

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 17 250 Kč 
LUXURY DOUBLE ROOM 19 750 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 24 650 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 24 650 Kč 30 900 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 47 250 Kč

 

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.