Aktivní wellness na zámku Chateau Herálec

Nabízíme vám mix všeho: wellness ubytování na zámku plné pohybu, odpočinku, pobytu v krásném prostředí, jídlo z místních surovin v zámecké restauraci.
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Aktivní wellness na zámku Chateau Herálec

během celého roku (neplatí pro období 07.04 - 10.04., 26.12.2023 - 02.01.2024)

Jste příznivci aktivního a zdravého životního stylu? Nebo jen toužíte po změně a nejste si zatím úplně jisti, kde začít? Nabízíme vám krásný mix všeho: wellness ubytování na zámku plné pohybu, odpočinku, pobytu v kouzelném prostředí, skvělé jídlo z místních surovin v  zámecké restauraci. A navrch nezapomenutelný zážitek z našich Spa by L’Occitane. Masáže jsou speciálně vymyšlené tak, aby si vaše tělo i mysl doslova hluboce vydechli odjedete jako znovuzrozeni.

NABÍDKA „AKTIVNÍ WELLNESS“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ připravené převážně z lokálních surovin
  • CELOTĚLOVÁ MASÁŽ PRO 2 OSOBY na 90 minut (Aromachologie)
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, tradiční finská, bylinková švédská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS (duben- říjen) pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 25 Kč/km. K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
  • Unikátní PILLOW MENU (péřové, aloe vera nebo antialergické polštáře)

Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici veškeré vybavení našeho komplexně vybaveného fitness, a to jak pro kondiční cvičení, tak pro posilování. V rámci outdoor aktivit vám rádi zapůjčíme nordic walking hůlky, anebo crossová kola. Po namáhavé fyzické aktivitě vás čeká regenerace za použití technologie Biosynchron a celý program završíte párovou celotělovou masáží (Aromachologie) z dílny certifikovaného zámeckého Spa by L’OCCITANE. 

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb. 

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 15 340 Kč 20 730 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 17 340 Kč 22 730 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 19 340 Kč 26 730 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 19 340 Kč 26 730 Kč 34 120 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 33 340 Kč 42 730 Kč

 

 

 

 

 

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc