Aktivní wellness pobyt na zámku

Nabízíme vám mix všeho: wellness ubytování na zámku plné pohybu, odpočinku, pobytu v krásném prostředí, jídlo z místních surovin v zámecké restauraci.
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Aktivní wellness pobyt na zámku

během celého roku

Jste příznivci aktivního a zdravého životního stylu? Nebo jen toužíte po změně a nejste si zatím úplně jisti, kde začít? Nabízíme vám krásný mix všeho: wellness ubytování na zámku plné pohybu, odpočinku, pobytu v kouzelném prostředí, skvělé jídlo z místních surovin v  zámecké restauraci. A navrch nezapomenutelný zážitek z našich Spa by L’Occitane. Masáže jsou speciálně vymyšlené tak, aby si vaše tělo i mysl doslova hluboce vydechli odjedete jako znovuzrozeni.

NABÍDKA „AKTIVNÍ WELLNESS“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ připravené převážně z lokálních surovin
  • CELOTĚLOVÁ MASÁŽ PRO 2 OSOBY na 90 minut (Aromachologie)
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, tradiční finská, bylinková švédská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS (duben- říjen) pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 18 Kč/km. K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
  • Unikátní PILLOW MENU (péřové, aloe vera nebo antialergické polštáře)

Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici veškeré vybavení našeho komplexně vybaveného fitness, a to jak pro kondiční cvičení, tak pro posilování. V rámci outdoor aktivit vám rádi zapůjčíme nordic walking hůlky, anebo crossová kola. Po namáhavé fyzické aktivitě vás čeká regenerace za použití technologie Biosynchron a celý program završíte párovou celotělovou masáží (Aromachologie) z dílny certifikovaného zámeckého Spa by L’OCCITANE. 

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb. 

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU NABÍDKU NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 2 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 17 930 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 19 930 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 23 930 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 41 930 Kč

Cena za přistýlku: 1 000 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.