Valentýnský víkend na zámku

Speciálni nabídka

Další možnosti rezervace

Valentýnský víkend na zámku

14.02 - 17.02.2019

Zveme Vás na Valentýna k nám! Prožijete nezapomenutelné okamžiky při společných procházkách ruku v ruce v anglickém parku a určitě prožijete krásné chvíle relaxu ve výjimečných prostorách zámeckého Wellness & Spa by L’Occitane. Odpočinete si ve vířivce, která je umístěna v zámecké věži s lahví jiskřivého Guyot Choppin brut Champagne a vychutnáte si romantickou valentýnskou večeři při svíčkách v restauraci Honoria. Šéfkuchař Michael Zapalač připravil pro všechny zamilovné i pro nadcházející romantický únorový termín fantastické 4-chodové menu. Jako upoutávku Vám prozradíme, že předkrm před zauzením plaval a podávaný bude s domácím creme fraiche a pečenými mandlemi. Čeká na Vás také sladké valentýnské překvapení od naší zámecké cukrářky. Romantiky jistě potěší posezení u hořícího krbu se sklenkou výborného vína. A pokud se chcete na Valentýna opravdu hýčkat, nezapomeňte si objednat některou z báječných procedur L’Occitane.

VALENTÝNSKÝ BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 1 NOC SE SNÍDANÍ  v dvoulůžkovém pokoji či suite dle vlastního výběru.
  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
  • GURMÁNSKÁ VEČEŘE PŘI SVÍČKACH v zámecké restauraci Honoria.
  • SLADKÉ VALENTÝNSKÉ překvapení od zámecké cukrářky.
  • VÍŘIVKA ve věži na 40 minut jen pro vás s LAHVÍ výtečného Guyot Choppin brut Champagne
  • NEOMEZENÝ VSTUP DO ZÁMECKÉHO WELLNESS & SPA BY L´OCCITANE (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • UNIKÁTNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku).

V CENĚ VAŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z letního pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE. Mezi nejoblíbenější patří „Chateau Herálec ošetření těla s růžemi pro ni“ a „Verbena – hluboce osvěžující masáž pro něj“ Obojí trvá 90 min a nejlepší je, že tyto procedury můžete absolvovat společně v jedné místnosti s romantickým názvem jako je např. Mandle či Slaměnka.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 1 NOC

Apartmán / pokoj 2 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM   9 575 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 10 575 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 12 575 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 21 575 Kč

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI

Apartmán / pokoj 2 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 15 550 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 17 550 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 21 550 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 39 550 Kč

 

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.