Valentýnský víkend na zámku

Speciálni nabídka

Další možnosti rezervace

Valentýnský víkend na zámku

12.02 - 19.02.2023

I když na Chateau Herálec podporujeme celoroční romantiku, nemůžeme Vás nepozvat na Valentýna k nám! Prožijete nezapomenutelné okamžiky při společných procházkách ruku v ruce v anglickém parku a pak se promrzlí zahřejete ve výjimečných prostorách zámeckého Wellness & Spa by L’Occitane. Odpočinete si ve vířivce, která je umístěna v zámecké věži, s lahví jiskřivého růžového Champagne a vychutnáte si romantickou valentýnskou večeři při svíčkách v restauraci Honoria. Šéfkuchař Michael Zapalač připravil pro všechny zamilovné nejen na Valentýna, ale na celý valentýnský víkend, fantastické čtyřchodové menu. Čeká na Vás také sladké překvapení od naší zámecké cukrářky. Romantiky jistě potěší posezení u hořícího krbu se sklenkou výborného vína. A pokud se chcete na Valentýnaopravdu hýčkat, nezapomeňte si objednat některou z báječných procedur L’Occitane.

VALENTÝNSKÁ NABÍDKA OBSAHUJE:

  • 1 NOC SE SNÍDANÍ  v dvoulůžkovém pokoji či suite dle vlastního výběru.
  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
  • GURMÁNSKÁ VEČEŘE PŘI SVÍČKACH v zámecké restauraci Honoria.
  • SLADKÉ VALENTÝNSKÉ překvapení od zámecké cukrářky.
  • VÍŘIVKA ve věži na 30 minut jen pro vás s LAHVÍ výtečného Champagne P.Courtois Terra Nostra
  • NEOMEZENÝ VSTUP DO ZÁMECKÉHO WELLNESS & SPA BY L´OCCITANE (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • UNIKÁTNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku).

V CENĚ VAŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Ovoce ze sadu na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 1 NOC

Apartmán / pokoj 2 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 12 155 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 13 155 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 15 155 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 23 155 Kč

CENA ZA UVEDENOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 2 NOCI

Apartmán / pokoj 2 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 19 130 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 21 130 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 25 130 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 41 130 Kč

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc