Taneční víkend s Lucií Hunčárovou

Speciálni nabídka

Další možnosti rezervace

Taneční víkend s Lucií Hunčárovou

27.01 - 29. 01. 2023

Staňte se hvězdou parketu pod dohledem zkušených lektorů a zažijte víkend plný tance, ladnosti a zábavy.

Plesová sezóna je již za rohem a vy si z tanečních pamatujete jen mazurku a polku? Nevadí, přijeďte vyzkoušet náš zbrusu nový pobytový balíček a staňte se hvězdou tanečního parketu pod vedením úžasné tanečnice a lektorky Lucie Hunčárové, známé z oblíbeného pořadu Stardance, a skvělého tanečníka, herce a choreografa Jana Veselého.

Můžeme vám zaručit, že prožijte víkend plný tance, zábavy, ale i relaxu. V rámci pobytu vás čekají čtyři párové taneční lekce, během kterých se naučíte základy nejčastějších plesových tanců jimiž jsou walz, jive a chacha. Pro dámskou polovičku párů je navíc připravena jedna lekce latiny pro ženy. Pánské polovičce doporučujeme v tento čas využít náš unikátní Pánský salonek.

Z tance samotného nemusíte mít obavy, Lucie je zkušená lektorka, která vede taneční kurzy všech úrovní a věkových kategorií. Těšit se můžete na přátelskou a uvolněnou atmosféru, které přizpůsobte i dress code – prostě tak, aby vám bylo dobře a tančení jste si hlavně užili.

Lektorka Lucie Hunčárová působí na parketě již od roku 1995. V roce 2006 začala tančit s Janem Onderem, se kterým patřili do republikové špičky v latinsko-amerických tancích. Mnozí z vás ji znáte z obrazovek České televize, kde vystupovala v oblíbeném pořadu StarDance a absolvovala tři série této soutěže, přičemž s komikem Lukášem Pavláskem se protančili až do finále.

ROZPIS LEKCÍ

Pátek – 18:00 – 19:30

Sobota – 10:00 – 11:30 a 16:30 – 18:00 (15:30 – 16:30 latino pro ženy)

Neděle – 10:00 – 11:00

Po páteční úvodní lekci Vás zveme ke společnému stolu k večeři, kde budete mít prostor na seznámení a diskuzi s lektory na téma tance. Speciální čtyřchodové menu* pro Vás připraví náš šéfkuchař Michael Zapalač se svým týmem.

NÁŠ TIP – Překvapte Vaši manželku, partnerku, maminku, babičku či kamarádku krásným dárkem k Vánocům – radost zaručena.

V případě zájmu o rezervaci či více informací prosím kontaktujte naši event managerku Lucii Pytlíkovou (lucie.pytlikova@chateauheralec.com, +420 734 233 581).

SPECIÁLNÍ NABÍDKA „TANEČNÍ VÍKEND“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI PRO 2 OSOBY se speciálním tanečním programem.
  • 3x 90minutovou lekci a 1x 60minutovou lekci párového tance.
  • 1x 60minutovou lekci latiny pro ženy.
  • PITNÝ REŽIM během lekcí.
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás.
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK A HORSKÝCH KOL.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

* Menu v hodnotě 1 250 Kč na osobu není součástí pobytového balíčku. Rezervace místa u společné tabule nutná.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb. 

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU NABÍDKU NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 2 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 19 750 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 21 750 Kč
GRANDE LUXURY SUITE & FAMILY 25 750 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 41 750 Kč

 

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

 

Taneční víkend u nás na zámku pořádáme úplně poprvé a my si opravdu přejeme, abyste si tento víkend náramně užili. Po konzultaci s naší lektorkou Lucií už víme, že akci si v hojnějším počtu tanečníků užijete více. Proto jsme se rozhodli, že akci uskutečníme pouze v případě, že se tanečního víkendu zúčastní minimálně 7 párů. V případě, že do 15.1.2023 nebude přihlášen dostatečný počet párů, taneční víkend u nás na zámku neproběhne. Nemějte však obavy, pobyt na Chateau Herálec si můžete užít i bez tance (cena programu nebude účtována).