Pro vášnivé cyklisty

Speciální nabídka

Další možnosti rezervace

Pro vášnivé cyklisty

do konce října

Jsme připravili na celé léto a nádherný vysočinský podzim plný barev tento speciální cyklistický balíček.

Kola na zámku půjčujeme už dávno, ale čím dál tím víc k nám jezdí hosté se svými „speciály“. A protože cyklistika na Vysočine je zkrátka prima, rozhodli jsme se připravit 6 tras, které potěší každého. Pro ty, kteří upřednostňují jízdu po cestách jsme připravili 3 trasy různé délky ale vždy s nějakou zajímavostí po cestě. No a pro ty, kteří rádi jezdí po polích a lesích jsou určeny další 3 okruhy, na kterých by jste se neměli ztratit. Vše je naplánované tak, aby jste ani jednou nejeli tou stejnou cestou, náročnost i délka jsou různé, takže vybere si určitě každý. Vyjet z Herálce za poznáním a zážitkem můžete do kláštera na Želivě, do zámku na Lipnici, anebo Ledče nad Sázavou. Že si všichni dají do těla je zajištěno, po návratu na zámek Vás bude čekat  oáza našich Spa by L’Occitane, kde těla zregenerujete v infra sauně a v bazénu pod klenbami, zdarma můžete využít i naše BioSynchron lůžko.  A pokud si k tomu objednáte některou z masáží z našeho širokého výběru, zážitek to bude přímo dokonalý.

BALÍČEK „PRO VÁŠNIVÉ CYKLISTY“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním 40% cenovým bonusem na 3. NOC!
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)
  • BIOSYNCHRON na 40 minut jen pro Vás
  • ZAPŮJČENÍ ZÁMECKÝCH KOL (Naši fitness manažer Aleš pro Vás připravil 6 tras různé náročnosti)
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (Víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku)
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (duben – říjen), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (11, -Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu, prosím, kontaktujte recepci.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (speciální 40% cenový bonus na 3. noc):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 12 935 Kč 15 535 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 15 535 Kč 18 135 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 18 135 Kč 23 335 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 18 135 Kč 23 335 Kč 28 535 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 38 935 Kč 46 735 Kč

Cena za přistýlku: 1 000 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.