Na kole kolem zámku a dál

Speciální nabídka

Další možnosti rezervace

Na kole kolem zámku a dál

do konce října

Jsme připravili na rozkvetlé jaro, celé léto a nádherný vysočinský podzim plný barev tento speciální cyklistický balíček.

Kola na zámku půjčujeme už dávno, ale čím dál tím víc k nám jezdí hosté se svými „speciály“. Pro letošní rok jsme navíc připravili pro ty, kteří se rádi projedou, ale kopečky nejsou úplně jejich disciplína i sadu 4 kvalitních elektrokol. A protože cyklistika na Vysočine je zkrátka prima, rozhodli jsme se připravit 6 tras, které potěší každého. Pro ty, kteří upřednostňují jízdu po cestách jsme připravili 3 trasy různé délky ale vždy s nějakou zajímavostí po cestě. No a pro ty, kteří rádi jezdí po polích a lesích jsou určeny další 3 okruhy, na kterých by jste se neměli ztratit. Vše je naplánované tak, aby jste ani jednou nejeli tou stejnou cestou, náročnost i délka jsou různé, takže vybere si určitě každý. Vyjet z Herálce za poznáním a zážitkem můžete do kláštera na Želivě, do zámku na Lipnici, anebo Ledče nad Sázavou. Že si všichni dají do těla je zajištěno, po návratu na zámek Vás bude čekat  oáza našich Spa by L’Occitane, kde těla zregenerujete v infra sauně a v bazénu pod klenbami, zdarma můžete využít i naše BioSynchron lůžko.  A pokud si k tomu objednáte některou z masáží z našeho širokého výběru, zážitek to bude přímo dokonalý. V případě hezkého počasí si jistě rádi užijete západ slunce na zámeckém nádvoří, praskání ohně, který pravidelně zapalujeme a vůni a chuť skvělých jídel z místních surovin, které pro Vás s láskou připraví tým v naší kuchyni pod vedením Michala Zapalače.

BALÍČEK „PRO VÁŠNIVÉ CYKLISTY“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním 30% cenovým bonusem na 3. NOC!
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)
  • BIOSYNCHRON na 30 minut jen pro Vás
  • ZAPŮJČENÍ ZÁMECKÝCH KOL (Naši fitness manažer Aleš pro Vás připravil 6 tras různé náročnosti), ELEKTROKOLA zapůjčujeme za poplatek, cenník k dispozici na recepci hotelu
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (Víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku)
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (duben – říjen), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (18, -Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu, prosím, kontaktujte recepci.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (speciální 30% cenový bonus na 3. noc):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 16 135 Kč 18 835 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 18 835 Kč 21 535 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 21 535 Kč 26 935 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 21 535 Kč 26 935 Kč 32 335 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 40 435 Kč 48 535 Kč

Cena za přistýlku: 1 000 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.