Netradiční silvestr na zámku Chateau Herálec

Speciálni nabídka

Další možnosti rezervace

Netradiční silvestr na zámku Chateau Herálec

31.12.2022

Možnost strávit na zámku poslední den v roce Vám opětovně  nabízíme se vší parádou:  skvělé jídlo, pohodový jazz a kouzla Roberta Foxe, to vše  v krásném a kultivovaném prostředí. Silvestr na Chateau Herálec  je poklidný, ti, co se k nám pravidelně vrací oceňují zejména komorní a velmi intimní atmosféru celého večera. A že ho milujeme opravdu všichni dokazuje i další angažmán světového iluzionisty Roberta Foxe, který je nám věrný již spoustu let. Již prvním rokem řekl, jak je rád, že se noblesní zábava vrátila do krásného domu.

Pro silvestrovské chvíle v naší zámecké kuchyni opětovně připravíme unikátní  dobrůtky všeho druhu. Můžete se těšit na jedinečný gurmánský zážitek v podobě speciálního 5-chodového silvestrovského menu, které pro Vás s citem a s pečlivostí připraví náš šéfkuchař Michal Zapalač se svým týmem. Po celou dobu večera Vás bude doprovázet  živá jazzová hudba a  protože Silvestr je prima, když se lidi baví, bude připravený i kouzelný program. V silvestrovském předpůlnočním diáři na Chateau Herálec nebude chybět ani  oblíbená tombola s atraktivními zámeckými dárky a půlnoční loučení se starým rokem se sklenkou lahodného Prosecca a přivítání nového roku 2023. Na zámeckém nádvoří v kouzelné noci plné hvězd, pro Vás přichystáme, tak jako i předchozí roky, malé překvapení.

Svátečně vyzdobený zámek Chateau Herálec Vás zajisté nenechá chladnými a dýchne na Vás výjimečnou komorní silvestrovskou náladou.

BALÍČEK „ZÁMECKÝ SILVESTR“ OBSAHUJE:

  • 1 NOC ve dvojlůžkovém pokoji nebo suite dle vlastního výběru
  • WELCOME DRINK
  • SNÍDANĚ z čerstvých lokálních surovin
  • SILVESTROVSKÝ VEČER plný kultivované zábavy, živé hudby a novoroční přípitek
  • JEDINEČNÉ SILVESTROVSKÉ 5-CHODOVÉ MENU a LÁHEV SEKTU na Váš stůl
  • OBČERSTVENÍ po půlnoci
  • NOVOROČNÍ PŘEKVAPENÍ na zámeckém nádvoří
  • NEOMEZENÝ VSTUP do našeho Wellness & Spa by L’Occitane (tradiční finská, bylinková sauna, infra sauna a parni lázeň, bazén pod historickými klenbami, fitness, silencárium)
  • ZDARMA ZAPŮJČENÍ zimních sportovních potřeb pro zámecké zážitkové aktivity (brusle, běžky, hole Nordic Walking)
  • PILLOW MENU (pro Váš dokonalý odpočinek jsou všechny matrace na zámku vyrobeny z líné pěny – navíc si můžete vybrat z mnoha typu polštářů od péřových, přes anti-alergické až po speciality pod bedra či kolena.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, využití vířivky  v zámecké věži, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 1 NOC:

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 23 480 Kč 27 980 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 24 480 Kč 28 980 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 26 480 Kč 30 980 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 26 480 Kč 31 480 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 34 480 Kč 38 980 Kč

Pro rezervaci silvestrovského balíčku platí speciální obchodní podmínky. Bezplatné storno je garantované při zrušení pobytu 28 kalendářních dnů před příjezdem, v případě storna nejpozději 21 kalendářních dnů před příjezdem bude klientovi účtovaný storno poplatek 30% z ceny balíčku, zrušení nejpozději 14 kalendářních dnů před příjezdem podléhá  storno poplatku 60%. V případě zrušení pobytového balíčku méně než 14 kalendářních dnů před příjezdem  je storno poplatek 100% z ceny balíčku.  Garance pobytu na základě úhrady zálohové faktury.  V případě nuceného uzavření hotelu bude záloha vrácena.

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc