Netradiční silvestr na zámku Chateau Herálec

Speciálni nabídka

Další možnosti rezervace

Netradiční silvestr na zámku Chateau Herálec

31.12.2020

Přijďte a oslavte spolu s námi a se svými blízkými příchod nového roku 2021 v kouzelném prostředí zámku Chateau Herálec. A že je příliš brzo myslet na Silvestra? Věru ne, protože každý rok  máme na seznamu řadu nedočkavcú, kteří chtějí rezervovat již na jaře.  A proto Vám tedy nabízíme tuto možnost tak, aby jste měli  jistotu, že poslední rok v roce oslavíte opravdu hezky v klidném zámeckém prostředí.

Pro tyto výjimečné chvíle v naší zámecké kuchyni opětovně připravíme unikátní silvestrovské dobrůtky všeho druhu. Můžete se těšit na jedinečný gurmánský zážitek v podobě speciálního 5-chodového silvestrovského menu, které pro Vás s citem a s pečlivostí připraví náš šéfkuchař Michal Zapalač se svým týmem. Po celou dobu večera Vás bude doprovázet  živá jazzová hudba a  protože Silvestr je prima, když se lidi baví, bude připravený i kouzelný program. V silvestrovském předpůlnočním diáři na Chateau Herálec nebude chybět ani  oblíbená tombola s atraktivními zámeckými dárky a půlnoční loučení se starým rokem se sklenkou lahodného Prosecca a přivítání nového roku 2021. Na zámeckém nádvoří v kouzelné noci plné hvězd, pro Vás přichystáme, tak jako i předchozí roky, malé překvapení.

Svátečně vyzdobený zámek Chateau Herálec Vás zajisté nenechá chladnými a dýchne na Vás výjimečnou komorní silvestrovskou náladou.

BALÍČEK „ZÁMECKÝ SILVESTR“ OBSAHUJE:

 • 1 NOC ve dvojlůžkovém pokoji nebo suite dle vlastního výběru
 • WELCOME DRINK
 • SNÍDANĚ z čerstvých lokálních surovin
 • SILVESTROVSKÝ VEČER plný kultivované zábavy, živé hudby a novoroční přípitek
 • JEDINEČNÉ SILVESTROVSKÉ 5-CHODOVÉ MENU a LÁHEV SEKTU na Váš stůl
 • OBČERSTVENÍ po půlnoci
 • NOVOROČNÍ PŘEKVAPENÍ na zámeckém nádvoří
 • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro Vás
 • NEOMEZENÝ VSTUP do našeho Wellness & Spa by L’Occitane (tradiční finská, bylinková sauna, infra sauna a parni lázeň, bazén pod historickými klenbami, fitness, silencárium)
 • ZDARMA ZAPŮJČENÍ zimních sportovních potřeb pro zámecké zážitkové aktivity (brusle, běžky, hole Nordic Walking)
 • PILLOW MENU (pro Váš dokonalý odpočinek jsou všechny matrace na zámku vyrobeny z líné pěny – navíc si můžete vybrat z mnoha typu polštářů od péřových, přes anti-alergické až po speciality pod bedra či kolena.

Speciální bonus při pobytu na 3 noci – 3. noc se slevou 20%

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 1 NOC:

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 19 675 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 20 675 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 22 675 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 22 675 Kč 27 725 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 31 675 Kč

 

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 25 650 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 27 650 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 31 650 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 31 650 Kč 38 700 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 49 650 Kč

 

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI:

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 30 430 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 33 230 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 38 830 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 38 830 Kč 47 480 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 64 030 Kč

 

Pro rezervaci silvestrovského balíčku platí speciální obchodní podmínky. Bezplatné storno je garantované při zrušení pobytu 90 kalendářních dnů před příjezdem, v případě storna nejpozději 60 kalendářních dnů před příjezdem bude klientovi účtovaný storno poplatek 30% z ceny balíčku, zrušení nejpozději  30 kalendářních dnů před příjezdem podléhá  storno poplatku 60%. V případě zrušení pobytového balíčku méně než 30 kalendářních dnů před příjezdem  je storno poplatek 100% z ceny balíčku.  Garance pobytu na základě úhrady zálohové faktury.  

 

Cena za přistýlku: 1 000 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.