Netradiční silvestr na zámku Chateau Herálec

Speciálni nabídka

Další možnosti rezervace

Netradiční silvestr na zámku Chateau Herálec

31.12.2019

Přijďte a oslavte spolu s námi a se svými blízkými příchod nového roku 2020 v kouzelném prostředí zámku Chateau Herálec.

Pro tyto výjimečné chvíle v naší zámecké kuchyni připravíme unikátní silvestrovské dobrůtky všeho druhu. Můžete se těšit na jedinečný gurmánský zážitek v podobě speciálního 5-chodového silvestrovského menu, které pro Vás s citem a s pečlivostí připraví náš šéfkuchař Michal Zapalač se svým týmem. Po celou dobu večera Vás bude doprovázet  živá hudba v podání jazzového tria Milana Kašuby. Tento již legendární džezmen se vrací na zámek pravidelně a je důkazem toho, že věk je jen číslo.  A protože Silvestr je prima, když se lidi baví, naše pozvání na zámek opětovně přiijal kouzelník světového formátu Robert Fox. Všichni se na něj už moc těšíme!

V silvestrovském programu na Chateau Herálec nebude chybět ani  oblíbená tombola s atraktivními zámeckými dárky a půlnoční loučení se starým rokem se sklenkou lahodného Prosecca a přivítání nového roku 2020. Na zámeckém nádvoří v kouzelné noci plné hvězd, pro Vás přichystáme, tak jako i předchozí roky, malé překvapení, které rozzáří černočernou vysočinskou oblohu.

Svátečně vyzdobený zámek Chateau Herálec Vás zajisté nenechá chladnými a dýchne na Vás výjimečnou komorní  silvestrovskou náladou.

BALÍČEK „SILVESTROVSKÝ BALÍČEK“ OBSAHUJE:

  • 1 NOC ve dvojlůžkovém pokoji nebo suite dle vlastního výběru
  • WELCOME DRINK
  • SNÍDANĚ z čerstvých lokálních surovin
  • SILVESTROVSKÝ VEČER plný kultivované zábavy, živé hudby a novoroční přípitek
  • JEDINEČNÉ SILVESTROVSKÉ 5-CHODOVÉ MENU a LÁHEV SEKTU na Váš stůl
  • OBČERSTVENÍ po půlnoci
  • NOVOROČNÍ PŘEKVAPENÍ na zámeckém nádvoří
  • NEOMEZENÝ VSTUP do našeho Wellness & Spa by L’Occitane (tradiční finská a bylinková sauna, parni lázeň, bazén pod historickými klenbami, fitness, silencárium)
  • ZDARMA ZAPŮJČENÍ zimních sportovních potřeb pro zámecké zážitkové aktivity (brusle, běžky, hole Nordic Walking)
  • PILLOW MENU (pro Váš dokonalý odpočinek jsou všechny matrace na zámku vyrobeny z líné pěny – navíc si můžete vybrat z mnoha typu polštářů od péřových, přes antialergické až po speciality pod bedra či kolena.

Speciální bonus při pobytu na 3 noci – 3. noc se slevou 20%

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 1 NOC:

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 19 675 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 20 675 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 22 675 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 22 675 Kč 27 725 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 31 675 Kč

 

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 25 650 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 27 650 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 31 650 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 31 650 Kč 38 700 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 49 650 Kč

 

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI:

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 30 430 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 33 230 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 38 830 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 38 830 Kč 47 480 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 64 030 Kč

 

Pro rezervaci silvestrovského balíčku platí speciální obchodní podmínky. Bezplatné storno je garantované při zrušení pobytu 30 kalendářních dnů před příjezdem, v případě storna nejpozději 14 kalendářních dnů před příjezdem bude klientovi účtovaný storno poplatek 30% z ceny balíčku, zrušení do 7 kalendářních dnů před příjezdem podléhá  storno poplatku 60%. V případě zrušení pobytového balíčku nejpozději 2 dny před příjezdem je storno poplatek 100% z ceny balíčku.  

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.