Malá letní dovolená na zámku

Rádi byste si odpočinuli, užili sluníčka a pohody, ale nezbývá vám moc času na dovolenou? Právě pro vás máme balíček „Malá letní dovolená na zámku“.
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

 • letní dovolená na zámku
 • letní dovolená na zámku
 • letní dovolená na zámku
 • letní dovolená na zámku

Malá letní dovolená na zámku

31.05 - 05.09.2021

Myslíte, že je moc brzo myslet na to, kam zamíříte v létě? My ne! Rádi byste si jako ostatní odpočinuli, užili sluníčka a pohody, ale při velkém pracovním vytížení vám nezbývá čas na dovolenou? Nevadí. Právě pro vás jsme připravili balíček „Malá letní dovolená na zámku“. Užijte si čtyři dny plné odpočinku, romantických procházek a lenošení na lehátku v našem anglickém parku. Poslouchejte zpěv ptáků v korunách staletých stromů, dovolte slunečním paprskům, aby vám vrátily ztracenou energii a vitalitu k tomu všemu si nechte v kuchyni připravit i náš skvělý koš s občerstvením na piknik v parku! Naši kuchaři na čele s Michalem Zapalačem vaří opravdu náramně, v případě hezkého počasí se navíc v létě můžete tešit na naše speciální nedělní grilované snídaně z ohňového Ofyru na zámeckém nádvoří. Načerpejte sílu při projížďkách na kole krásnou vysočinskou krajinou, letos už i na elektrických kolech,  do blízkého lesa zajděte na houby a pak se zajeďte vykoupat do některého z okolních romantických zatopených lomů.  Po aktivně stráveném dni nechte své tělo odpočinout ve vířivce se sklenkou lahodného sektu. Celkový zážitek z vašeho pobytu zajisté umocní naše Wellness & Spa by L’OCCITANE s bohatou nabídkou relaxačních tělových i pleťových procedur.

BALÍČEK „MALÁ LETNÍ DOVOLENÁ“ OBSAHUJE:

 • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním bonusem 60% na 4. NOC!
 • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
 • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů
 • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)
 • VÍŘIVKA ve věžičce SE SKLENKOU LAHODNÉHO PROSECCA na 30 minut jen pro vás
 • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (Naši fitness manažeři pro vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy letní vysočinské přírody opravdu plnými doušky)
 • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (Víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku)
 • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (18,-Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu, prosím, kontaktujte recepci.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (se speciálním bonusem 60% na 4. NOC):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 16 995 Kč 20 475 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 20 395 Kč 23 875 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 23 795 Kč 30 675 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 23 795 Kč 30 675 Kč 37 555 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 50 995 Kč 61 275 Kč

Cena za přistýlku: 1 000 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.