Máj lásky čas

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Máj lásky čas

Celý měsíc

Pro všechny, kteří si chtějí užít jedinečnou atmosféru a soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální balíček platný pro jakoukoliv kombinaci tří nocí v květnu.

Čeká Vás kouzelný májový čas plný relaxace, odpočinku, zábavy a dobrého jídla, a my po opravdu dlouhém nuceném uzavření dodávame: doufáme, že bez jakýchkoliv omezení.

Dobijte energii v exkluzivních prostorách našeho Wellness & Spa by L’OCCITANE. V soukromí starobylé věže na Vás čeká vířivka, k dispozici je Vám bazén pod historickými klenbami, saunový svět, silencárium s nebesy a fitness s moderním vybavením. V rozkvetlém zámeckém parku zažijte nezapomenutelné okamžiky při romantickém pikniku, který pro Vás rádi přichystáme.

BALÍČEK „MÁJ LÁSKY ČAS“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním bonusem 40% na 3. noc.
  • PIKNIKOVÝ KOŠ TAKE AWAY pro 2 osoby
  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
  • SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů, kterou si budete moci vychutnat v pohodlí Vašeho pokoje či v zámecké restauraci.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do našeho Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro Vás
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS, pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 11 Kč/km.
  • ZAPŮJČENÍ sportovních potřeb (nordic walking hůlky, zámecká crossová kola).
  • UNIKÁTNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro Váš dokonalý odpočinek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Ovoce z našeho sadu na pokoji na uvítanou, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (se speciálním 40% bonusem na 3 noc):

Apartmán / pokoj 2 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 15 890 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 18 290 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 23 040 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 44 690 Kč

Cena za přistýlku: 1 000 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.