Letní hýčkání na zámku Chateau Herálec

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Letní hýčkání na zámku Chateau Herálec

03.06 - 22.09.2019

Léto je čas, proč si nedopřát nezapomenutelné chvíle oddechu, sluníčka, dobrého jídla a hezkých zážitků na zámku Chateau Herálec.

Balíček „Letní hýčkání“ je ve znamení odpočinku, romantických procházek a lenošení v naší rozkvetlé zámecké zahradě.Dovolte slunečním paprskům, aby Vám navrátily ztracenou energii a vykouzlily úsměv na Vaší tváři. Nechte svá okna v pokoji během pobytu otevřená a můžete tak kdykoliv naslouchat zpěvu ptáků, cítit vůni blízkého lesa a dýchat čerstvý vzduch. Celkový zážitek z Vašeho pobytu zajisté umocní naše zámecká restaurace „Honoria“, kde zažijete nezapomenutelný kulinářský zážitek.

BALÍČEK „LETNÍ HÝČKÁNÍ“ OBSAHUJU:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním 50% cenovým bonusem na 3. NOC!
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (Naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy letní Vysočinské přírody opravdu plnými doušky)
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (Víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku)
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (duben – říjen), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (11, -Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu, prosím, kontaktujte recepci.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI (s speciálním 50% cenový bonus na 3. noc):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 12 450 Kč 14 950 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 14 950 Kč 17 450 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 17 450 Kč 22 450 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 17 450 Kč 22 450 Kč 27 450 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 37 450 Kč 44 950 Kč

 

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.