Kouzelná noc na zámku

Pro všechny zamilované páry, které láká romantická noc na zámku během všedních dnů, jsme připravili tento speciální pobytový balíček.
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Kouzelná noc na zámku

během celého roku (neplatí pro období 07.04 - 10.04., 26.12.2023 - 02.01.2024)

Pro všechny zamilované páry, které láká romantická noc na zámku během všedních dnů (nedělní – čtvrteční noc) v luxusním zámeckém boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální pobytový balíček „Kouzelná noc na zámku“.

Dopřejte si i v týdnu příjemné chvíle oddechu, lenošení, dobrého jídla a hezkých zážitků na zámku Chateau Herálec. Překvapte svého partnera nebo partnerku nezapomenutelnými okamžiky při společné romantické procházce anglickým parkem, kde můžete poslouchat šumění v korunách staletých stromů, či se projet v zámeckém kabrioletu a poznat tak krásy kraje Vysočina. Objevte kouzlo našeho zámeckého Wellness & Spa by L’OCCITANE, kde v soukromí starobylé věže při svíčkách na vás bude čekat vířivka s lahví Prosecca a pod elegantními klenbami v naší restauraci „Honoria“ si můžete vychutnat vybrané lahůdky z naší zámecké kuchyně.

Pro váš ničím nerušený spánek jsme připravili speciální pillow menu a matrace z líné pěny, na kterých se spí jako na obláčku. Ráno po probuzení si budete moci vychutnat snídani z převážně lokálních produktů v pohodlí vašeho pokoje či v zámecké restauraci.

BALÍČEK „KOUZELNÁ NOC“ OBSAHUJE:

  • 1 NOC SE SNÍDANÍ VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI NEBO SUITE DLE VAŠEHO VÝBĚRU s cenovým bonusem 10% (platí pouze při ubytování od nedělní do čtvrteční noci).
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.
  • SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů, kterou si budete moci vychutnat v pohodlí vašeho pokoje či v zámecké restauraci.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do našeho Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro vás s LÁHVÍ PROSECCA při svíčkách.
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS (duben- říjen) pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 25 Kč/km. K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
  • ZAPŮJČENÍ sportovních potřeb (nordic walking hůlky, zámecká crossová kola).
  • UNIKÁTNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro váš dokonalý odpočinek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 1 NOC (s cenovým bonusem 10%*):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 5 375 Kč 6 275 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 6 275 Kč 7 175 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 7 175 Kč 8 975 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 7 175 Kč 8 975 Kč 10 775 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 13 475 Kč 16 175 Kč

 

 

 

 

 

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc