Jarní znovuzrození na Chateau Herálec

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Jarní znovuzrození na Chateau Herálec

20.03. - 31.05.2023 (not valid during 07.04 - 10.04.2023)

Jaro je konečně tady, mnozí z nás potřebují zrelaxovat a nabrat nové síly. Nejlépe si odpočinete a získáte novou energii právě u nás na zámku Chateau Herálec v soukromí boutique hotelu. Po návštěvě u nás budete jako znovuzrození, Vaše tělo nabude novou energii a sílu, abyste byli připraveni na každodenní výzvy.

Balíček „Jarní znovuzrození“ je ve znamení romantických procházek na čerstvém vzduchu v nádherné přírodě Vysočiny, ozdravné relaxace v zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane a v naší restauraci Honoria, kde si pochutnáte na našem jarním menu.

NABÍDKA „JARNÍ ZNOVUZROZENÍ“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním 30% cenovým bonusem na 3. NOC!
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, posilovna, silencárium)
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro Vás
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (Naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy zimní Vysočinské přírody opravdu plnými doušky)
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (01.04. – 31.10.), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (25,-Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (speciální 30% cenový bonus na 3. noc):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 16 135 Kč 18 835 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 18 835 Kč 21 535 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 21 535 Kč 26 935 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 21 535 Kč 26 935 Kč 32 335 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 40 435 Kč 48 535 Kč

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc