Jarní znovuzrození na Chateau Herálec

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Jarní znovuzrození na Chateau Herálec

17.03. - 31.05.2020

Jaro je konečně tady, mnozí z nás potřebují zrelaxovat a nabrat nové síly. Nejlépe si odpočinete a získáte novou energii právě u nás na zámku Chateau Herálec v soukromí boutique hotelu. Po návštěvě u nás budete jako znovuzrození, Vaše tělo nabude novou energii a sílu, abyste byli připraveni na každodenní výzvy.

Balíček „Jarní znovuzrození“ je ve znamení romantických procházek na čerstvém vzduchu v nádherné přírodě Vysočiny, ozdravné relaxace v zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane a v naší restauraci Honoria, kde si pochutnáte na našem jarním menu.

NABÍDKA „JARNÍ ZNOVUZROZENÍ“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI + SPECIÁLNÍ 50% CENOVÝ BONUS NA 3. NOC!
  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás.
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy jarní Vysočinské přírody plnými doušky).
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (1.4.2019 – 31.10.2020), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (11,-Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOU SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 3 NOCI (se speciálním 50% cenovým bonusem na 3. noc):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 12 450 Kč 14 950 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 14 950 Kč 17 450 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 17 450 Kč 22 450 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 17 450 Kč 22 450 Kč 27 450 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 37 450 Kč 44 950 Kč

Hotel si vyhrazuje právo nepřijmout rezervaci v termínech uzavřených pro speciální nabídky.

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.