Jarní znovuzrození na Chateau Herálec

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Jarní znovuzrození na Chateau Herálec

20.03. - 31.05.2020

Jaro je konečně tady a mnozí z nás potřebují zrelaxovat a nabrat nové síly. My samozřejmě doufáme, že po měsících nuceného uzavření Vás budeme moci přivítat na zámku ještě v jarních měsících. Nejlépe si odpočinete a získáte novou energii právě u nás, na Chateau Herálec. Po návštěvě na zámku budete jako znovuzrození, Vaše tělo nabude novou energii a sílu a bude připraveno na každodenní výzvy.

Balíček „Jarní znovuzrození“ je ve znamení romantických procházek na čerstvém vzduchu v nádherné přírodě Vysočiny, ozdravné relaxace v zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane a naší restauraci Honoria, kde si pochutnáte na báječném jarním menu.

NABÍDKA „JARNÍ ZNOVUZROZENÍ“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním 40% cenovým bonusem na 3. NOC!
  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská, infra a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro Vás.
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy jarní Vysočinské přírody plnými doušky).
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (1.4.2021 – 31.10.2021), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (11,-Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (speciální 40% cenový bonus na 3. noc):

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 12 935 Kč 15 535 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 15 535 Kč 18 135 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 18 135 Kč 23 335 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 18 135 Kč 23 335 Kč 28 535 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 38 935 Kč 46 735 Kč

 

Cena za přistýlku: 1 000 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.