Pracovní dovolená na zámku

Jedním ze způsobů, jak zvládnout home office, je pracovní dovolená. Odejít z domu na odlehlé místo, kde se o vás navíc královsky postarají.

Další možnosti rezervace

 • zámecký home office
 • zámecký home office

Pracovní dovolená na zámku

během celého roku (neplatí pro období 07.04 - 10.04., 26.12.2023 - 02.01.2024)

Návodů, jak zvládnout home office, najdete všude spoustu, ale jedním ze způsobů je pracovní dovolená. Odejít z domu na odlehlé místo, kde se o vás navíc královsky postarají. Soukromíintimita, kterou hosté zažívají na Chateau Herálec, přímo vybízí ke kombinaci práce a odpočinku. Proto jsme pro vás, naše milé hosty, připravili tento speciální balíček. Zámecký home office si v týdnu můžete dopřát na 3 noci s výjimečným cenovým zvýhodněním. Navíc vám rádi některé vybrané odpoledne připravíme jeden z našich lahodných sypaných čajů s domácím koláčem. V ceně balíčku je zahrnuto i ohňové menu, to abyste se v případě, že už budete mít práce plné zuby, provětrali v anglickém parku a na nádvoří si opekli na ohni dobroty jako domácí špekáčky, klobásku a slaninku. A potom promrzlí šupem do našeho Spa by L’Occitane, kde se prohřejete v sauně, zaplavete si v bazénu nebo svému prací a starostmi unavenému tělu dopřejete některou z našich skvělých masáží.

BALÍČEK „PRACOVNÍ DOVOLENÁ NA ZÁMKU“ OBSAHUJE:

 • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI s 25% cenovým bonusem na 3.noc (platí pouze při ubytování od nedělní do čtvrteční noci)
 • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
 • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů
 • ODPOLEDNÍ ČAJ s DOMÁCÍM KOLÁČEM
 • OHŇOVÉ MENU na zámeckém nádvoří
 • ELEKTRO KOLA na 2 hodiny
 • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)
 • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut  jen pro vás
 • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (duben- říjen), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (25 Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
 • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK, v případě dobré sněhové nadílky i lyžařské běžecké výstroje (Naši fitness manažeři pro vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy zimní vysočinské přírody opravdu plnými doušky)
 • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (Víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku)

V CENĚ VAŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká Kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (zvýhodnění na 3. noc 25%) platí pouze při ubytování od nedělní do čtvrteční noci:

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 17 575 Kč 21 465 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 20 325 Kč 24 215 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 23 075 Kč 29 715 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 23 075 Kč 29 715 Kč 36 355 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 42 325 Kč 51 715 Kč

Cena za přistýlku: 1 500 Kč/osoba/noc

Poplatek za psa: 500 Kč

Místní ubytovací poplatek: 21 Kč/osoba/noc