Farmářská mléčná cesta v okolí Chateau Herálec

Speciálni nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Farmářská mléčná cesta v okolí Chateau Herálec

během celého roku

Je Vám blízký zdravý životní styl, vyvážená strava, zajímáte se o bio potraviny z farmářské produkce a rádi byste se o nich dozvěděli i něco navíc?

Pak právě Vám je určena speciální nabídek „Farmářská mléčná cesta“. Pojďte s námi nahlédnout do tajů výroby lahodných sýrů, tvarohu a dalších mléčných produktů z čerstvého mléka z Vysočiny. Provedeme Vás mléčnou farmou a dozvíte se tak spoustu zajímavostí, uvidíte i zvířátka, která na farmě chovají. Své putování zakončíte malou ochutnávkou lahodných čerstvých produktů.

Celkový zážitek z Vašeho pobytu zajisté umocní balíček výborných sýrů a dalších mléčných produktů, který si od nás odvezete. Aby byl Váš gurmánský zážitek dokonalý, přibalíme Vám ještě domácí chléb a naši vynikající ovocnou hořčici.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA  „FARMÁŘSKÁ MLÉČNÁ CESTA“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI + SPECIÁLNÍ 50% CENOVÝ BONUS NA 3. NOC!
  • NÁVŠTĚVA MLÉČNÉ FARMY SPOJENÁ S MALOU OCHUTNÁVKOU.
  • BALÍČEK LAHODNÝCH SÝRŮ A MLÉČNÝCH PRODUKTŮ S DOMÁCÍM CHLEBEM A ZÁMECKOU OVOCNOU HOŘČICÍ.
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás.
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS (duben- říjen) pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 11 Kč/km. K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL – naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste si krásy Vysočiny vychutnali opravdu plnými doušky.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENOUSPECIÁLNÍ NABÍDKU NA 2 NOCI + speciální 50% cenový bonus na 3. noc*:

Apartmán / pokoj 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 12 950 Kč + *3 000 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 14 950 Kč + *3 500 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 18 950 Kč + *4 500 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 18 950 Kč + *4 500 Kč 22 950 Kč + *5 500 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 36 950 Kč + *9 000 Kč

 

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.