Bramborové slavnosti na Chateau Herálec

Speciální nabídka

Další možnosti rezervace

Bramborové slavnosti na Chateau Herálec

16.10 – 18.10.2020

Sklizeň brambor máme už za sebou. I na Vysočině se dny krátí a naše staleté stromy v zámeckém parku  pomalu začínají shazovat své barevné listí zářivých odstínů. Vysočina je kraj bramborářský, na zámku nezahálíme a pěstujeme brambory v bio kvalitě. Jsou samozřejmě neodmyslitelnou součástí naší zámecké kuchyně.

Přijďte s námi oslavit podzim na zámek Chateau Herálec o víkendu dne 16.10. – 18.10.2020 a příjměte naši pozvánku na oblíbené „Bramborové slavnosti“. Při této příležitosti ochutnáte vynikající speciality z brambor, které pro Vás připraví náš tým v zámecké kuchyni pod vedením šéfkuchaře Michala Zapalače. Těšit se můžete na bramborové placky se zelným salátkem, domácí bramborové lokše s trhaným vepřovým masem od pana Zajíčka a další dobroty.

Kulinářským zážitkem pro Vás zajisté bude pravá domácí bramboračka s hříbky ze zámeckého parku z kotlíku a k tomu zajisté patří i bochníček křupavého chleba z naší zámecké pekárny. Sladkou tečkou budou tentokráte oblíbené bramborové noky s mákem a domácími povidly. Navíc, odpoledne si můžete upéct brambory “na loupačku” s bylinkovým tvarohem na našem ohništi na zámeckém nádvoří.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

BALÍČEK „BRAMBOROVÉ SLAVNOSTI“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI
  • BRAMBOROVÉ MENU
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro Vás
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (Naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy letní Vysočinské přírody opravdu plnými doušky)
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (Víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku)
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (1.4. – 31.10.), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (11 Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu, prosím, kontaktujte recepci.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 10 950 Kč 13 950 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 12 950 Kč 15 950 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 14 950 Kč 19 950 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 14 950 Kč 19 950 Kč 24 950 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 30 950 Kč 37 950 Kč

V případě zájmu o prodloužení pobytu je cena 3.noci zvýhodněná o 40%.

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.