Adventní víkendy na Chateau Herálec

Speciálni nabídka

Další možnosti rezervace

Adventní víkendy na Chateau Herálec

02.12 - 04.12., 09.12 - 11.12., 16.12 - 18.12.2022

Pro ty, kteří chtějí zažít klidný a kouzelný víkend plný adventní pohody s mnoha překvapeními jsme i letos připravili tento výjímečný a velice populární balíček. Pokud se rozhodnete pro některý ze 3 prosincových adventních víkendů, zažijete na Chateau Herálec nejen adventní trhy s nabídkou nádherných a originálních zámeckých dárků, letos s nejedním  překvapením.Pozveme Vás na vánoční punč na nádvoří, kde si budete moci na ohni sami opéct speciální vánoční klobásky, připravené budou i další dobroty ohňového menu.  V kotlíku budeme vařit speciální zelňačku podle receptu zámecké paní, na pánvi péct kaštany z parku. Těšit se můžete i na pečení vánočních oplatek na historickém stroji přímo s paní Alexandrou. Líbání pod jmelím nad zámeckým schodištěm povoleno 🙂 Těšíme se na Vás!

BALÍČEK „ADVENTNÍ VÍKENDY“ OBSAHUJÍ:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI 
  • PEČENÍ VÁNOČNÍCH OPLATKŮ podle domácí receptury 
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 30 minut jen pro Vás
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK, v případě dobré nadílky sněhu i běžecké lyžařské výstroje (Naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy zimní vysočinské přírody opravdu plnými doušky)
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (Víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku)

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI:

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 11 950 Kč 13 950 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 13 950 Kč 15 950 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 15 950 Kč 19 950 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 15 950 Kč 19 950 Kč 23 950 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 29 950 Kč 35 950 Kč

 

Adventní stánek bude k dispozici s dárky celý víkend. Adventní sobotní odpoledne s programem začíná vždy ve 14:30 a končí v 17:30.