Ocenění a nominace

Ocenění a nominace zámeckého hotelu

TRIPADVISOR SÍŇ SLÁVY

Dostali jsme zprávu od TripAdvisoru, která nás velmi potěšila! Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by Loccitane zařadil největší cestovatelský portál na světě do Síně slávy, protože se nám pět let za sebou v řadě povedlo získat Certifikát výjímečnosti. Děkujeme našim hostům, kteří nás inspirují a kterým se prostě snažíme dělat radost v přátelské a rodinné atmosféře. Věříme, že i proto jsme se stali pro rok 2018 nejoblíbenějším luxusním hotelem v České republice.

TRIPADVISOR TRAVELLER´S CHOICE 2018 WINNER

Chceme poděkovat všem našim hostům, kteří nás inspirují a kterým opravdu rádi sloužíme. I díky jejich hodnocení jsme se opětovně stali vítězem ocenění Travellers Choice za rok 2018, a to hned v 5 kategoriích. Jde o nejvyšší vyznamenání, které TripAdvisor uděluje a letos nás opravdu potěšilo, že jsme v kategorii Nejoblíbenější luxusní hotely České republiky obsadili 1. místo.

25 nejoblíbenějších luxusních hotelů – Česká republika

25 nejoblíbenějších luxusních hotelů – Evropa

25 nejoblíbenějších malých hotelů – Česká republika

25 hotelů se špičkovými službami – Česká republika

25 nejoblíbenějších romantických hotelů – Česká republika

To, že patříme i nadále mezi nejlépe hodnocené hotely v České republice je pro nás velkým uznáním. Tímto děkujeme všem za podporu a nesmírně si tohoto ocenění vážíme! Tím víc, že víťezem TripAdvisor Travellers Choice jsme již pátým rokem v řadě. 

CHATEAU HERÁLEC MEZI 15 NEJLEPŠÍMI ZÁMECKÝMI HOTELY SVĚTA

Zámek Chateau Herálec *****, Boutique Hotel & Spa by L‘OCCITANE se jako jediný z České Republiky dostal mezi patnáct nejlepších zámeckých hotelů světa! Americký zpravodajský server CNN Travel sestavil žebříček noblesních hotelů z celého světa a my jsme  v něm nechyběli.

To že jsme získali nové prestižní ocenění a jsme ve společnosti světových klenotů s excelentním servisem a přístupem ke svým hostům, je pro nás velkým uznáním a obrovským závazkem do budoucna. Proto jsme získaným oceněním nesmírně poctěni a i nadále budeme pečovat o naše hosty co nejlépe. Děkujeme všem našim hostům za jejich přízeň a podporu!

NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELLER – SPA & WELLNESS COLLECTION 2018 a LUXURY COLLECTION 2017

Prestižní magazín National Geographic Traveller otiskl již několik článků pojednávajících o Chateau Herálec – Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE. Zároveň nás opětovně zařadil do výběru NEJ hotelů světa ve speciálním vydání Spa & Wellness Collection 2018 a Luxury Collection 2017 a rovněž předchozí 2 roky.

Milujeme National Geographic už dlouhá leta a moc si považujeme tohoto ocenění!

SIGNUM VIRTUTIS - PEČEŤ VYNIKAJÍCÍ KVALITY od Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards 2016

SIGNUM VIRTUTIS – PEČEŤ VYNIKAJÍCÍ KVALITY od Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards 2016

Zámek Chateau Herálec – Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE získal prestižní ocenění od celosvětové iniciativy Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards

Rádi bychom poděkovali našim hostům za zachování své přízně, která nás velmi těší. Toto ocenění vnímáne nejen jako odměnu, ale především jako závazek do budoucna. Rozhodně se nechystáme usnout na vavřínech, ale budeme dále pracovat na vylepšování námi nabízených služeb!

CHATEAU HERÁLEC MEZI 10 NEJLEPŠÍMI ZÁMECKÝMI HOTELY SVĚTA

Zámek Chateau Herálec – Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE se dostal do TOP10 zámeckých hotelů světa! Největší cestovatelský web TripAdvisor sestavil na základě zkušeností a osobních dojmů cestovatelů z celého světa žebříček deseti nejlepších světových zámeckých hotelů. My jsme se objevili na 8. místě. Moc se z tohoto skvělého hodnocení těšíme, a to díky spokojenosti našich hostů, kterým tímto děkujeme za přízeň a sympatie.

PRAGUE CUISINE – Výběr kulinářských zážitků

Jsme hrdí, že naše zámecká restaurace Honoria byla zařazena do prestižního průvodce Prague Cuisine, který je cestou poznání a kolekcí těch nejlepších kulinářských zážitků v Praze. Přestože se Chateau Herálec nachází hodinu cesty od Prahy, nezůstal nepovšimnut a byl zařazen mezi tyto jedinečné gastronomické poklady. Velmi si ceníme toho, že pro spoustu lidí není problém si dojet několik málo kilometrů za dobrou kuchyní.

OCENĚNÍ WORLD LUXURY SPA AWARDS

OCENĚNÍ WORLD LUXURY SPA AWARDS

S velkým potěšením Vám oznamujeme, že Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE získal ocenění Country Winner pro rok 2014 v kategoriích Best Luxury Hotel Spa a Luxury Boutique Hotel, a to za vynikající služby od přední světové iniciativy WORLD LUXURY HOTEL AWARDS & WORLD LUXURY SPA AWARDS.

Na hlasování jste se podíleli především Vy – naši milí hosté a také odpovědní konzultanti.

Naše díky právě proto patří Vám – hostům, kteří jste u nás strávili chvíle plné pohody a odpočinku a neváhali jste pro nás hlasovat v této významné celosvětové soutěži.

Velice si vážíme Vaší důvěry a slibujeme, že na sobě budeme i nadále pilně pracovat, a neustále se zdokonalovat, abychom i v budoucnu naplnili Vaše očekávání a v ledasčem je dokonce předčili.

 

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.