Ocenění a nominace Chateau Herálec

Ocenění a nominace zámeckého hotelu

NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELLER 2019

Prestižní magazín National Geographic Traveller otiskl již několik článků pojednávajících o Chateau Herálec – Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE. Zároveň nás opakovaně zařadil do výběru NEJ hotelů světa ve speciálním vydání Spa & Wellness Collection 2018 a Luxury Collection 2019 a rovněž předchozí 3 roky.

Milujeme National Geographic už dlouhá leta a moc si považujeme tohoto ocenění!

AMAZING PLACES VÝBĚR 2019

Jsme moc rádi, že jsme součástí projektu Amazing Places. A už druhým rokem i vítězně . Amazing Places jsou opravdu báječní, protože s velkou vášní objevují nová zajímavá místa a zcela jistě se postupně stávají synonymem kvality a jistoty: pokud zamíříte na jimi objevená místa, nebudete zklamáni. V kategorii Upper Class jsme opětovně uspěli a tak nechybíme ani ve výběru toho nej v České republice, vydaném ve spolupráci s časopisem Euro. Děkujeme a budeme se i nadále snažit být „Amazing”.

GEO SAISON OCENĚNÍ PRO ROK 2019

Byli jsme velice příjemně překvapeni, když nám v únoru přišel poštou známý magazín GEO. Ve výročním vydání Geo Saison redakce s pomocí 3O profesionálů v oboru vybírala 100 nejhezčích hotelů v Evropě pro rok 2019, a Chateau Herálec ve výběru nechyběl. Redakce doporučila svým čtenářům hotelové klenoty v 10 různých kategoriích: město, moře, dizajn, hory, venkov, wellness, pod 100 Euro….přičemž náš zámek se ocitl v desítce luxusních evropských hotelů. Oceněná byla nejen krása zámku samotného, ale také atmosféra, v jaké našim hostům sloužíme, jak propojujeme přírodu kolem s nabídkou autentických zážitků. Opravdu nám dělá radost dělat radost našim hostům!

TRIPADVISOR TRAVELLER’S CHOICE 2019 WINNER

Chceme poděkovat všem našim hostům, kteří nás inspirují a kterým opravdu rádi sloužíme. I díky jejich hodnocení jsme se opětovně stali vítězem ocenění Travellers Choice za rok 2019, a to hned ve 4 kategoriích. Jde o nejvyšší vyznamenání, které TripAdvisor uděluje a letos nás opravdu potěšilo, že se pořád držíme ve špičce nejoblíbenějších hotelů v České republice.

25 nejoblíbenějších malých hotelů – Česká republika

25 nejoblíbenějších romantických hotelů – Česká republika

25 nejoblíbenějších luxusních hotelů – Česká republika

25 hotelů se špičkovými službami – Česká republika

 

To, že patříme i nadále mezi nejlépe hodnocené hotely v České republice je pro nás velkým uznáním. Tímto děkujeme všem za podporu a nesmírně si tohoto ocenění vážíme! Tím víc, že vítězem TripAdvisor Travellers Choice jsme již šestým rokem v řadě. 

 

TRIPADVISOR SÍŇ SLÁVY

Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by L’Occitane zařadil největší cestovatelský portál na světě TripAdvisor už druhým rokem do Síně slávy, protože se nám opětovně pět let za sebou v řadě povedlo získat Certifikát výjímečnosti. Děkujeme našim hostům, kteří nás inspirují a kterým se prostě snažíme dělat radost v přátelské a rodinné atmosféře. Věříme, že i proto jsme se stali pro rok 2019 jedním z nejoblíbenějších malých a luxusních hotelů v České republice.

CHATEAU HERÁLEC MEZI 15 NEJLEPŠÍMI ZÁMECKÝMI HOTELY SVĚTA

Zámek Chateau Herálec *****, Boutique Hotel & Spa by L‘OCCITANE se jako jediný z České Republiky dostal mezi patnáct nejlepších zámeckých hotelů světa! Americký zpravodajský server CNN Travel sestavil žebříček noblesních hotelů z celého světa a my jsme  v něm nechyběli.

To že jsme získali nové prestižní ocenění a jsme ve společnosti světových klenotů s excelentním servisem a přístupem ke svým hostům, je pro nás velkým uznáním a obrovským závazkem do budoucna. Proto jsme získaným oceněním nesmírně poctěni a i nadále budeme pečovat o naše hosty co nejlépe. Děkujeme všem našim hostům za jejich přízeň a podporu!

NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELLER – SPA & WELLNESS COLLECTION 2018 a LUXURY COLLECTION 2017

Prestižní magazín National Geographic Traveller otiskl již několik článků pojednávajících o Chateau Herálec – Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE. Zároveň nás opětovně zařadil do výběru NEJ hotelů světa ve speciálním vydání Spa & Wellness Collection 2018 a Luxury Collection 2017 a rovněž předchozí 2 roky.

Milujeme National Geographic už dlouhá leta a moc si považujeme tohoto ocenění!

SIGNUM VIRTUTIS - PEČEŤ VYNIKAJÍCÍ KVALITY od Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards 2016

SIGNUM VIRTUTIS – PEČEŤ VYNIKAJÍCÍ KVALITY od Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards 2018

Zámek Chateau Herálec – Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE získal prestižní ocenění od celosvětové iniciativy Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards, nejen v roce 2016, ale posléze i v dalších 2 následujících letech. Protože jde o hodnocení profesionálů z oboru, velice si toho vážíme.

Rádi bychom poděkovali našim hostům za zachování své přízně, která nás velmi těší. Toto ocenění vnímáne nejen jako odměnu, ale především jako závazek do budoucna. Rozhodně se nechystáme usnout na vavřínech, ale budeme dále pracovat na vylepšování námi nabízených služeb!

CHATEAU HERÁLEC MEZI 10 NEJLEPŠÍMI ZÁMECKÝMI HOTELY SVĚTA

Zámek Chateau Herálec – Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE se dostal do TOP10 zámeckých hotelů světa! Největší cestovatelský web TripAdvisor sestavil na základě zkušeností a osobních dojmů cestovatelů z celého světa žebříček deseti nejlepších světových zámeckých hotelů. My jsme se objevili na 8. místě. Moc se z tohoto skvělého hodnocení těšíme, a to díky spokojenosti našich hostů, kterým tímto děkujeme za přízeň a sympatie.

PRAGUE CUISINE – Výběr kulinářských zážitků

Jsme hrdí, že naše zámecká restaurace Honoria byla zařazena do prestižního průvodce Prague Cuisine, který je cestou poznání a kolekcí těch nejlepších kulinářských zážitků v Praze. Přestože se Chateau Herálec nachází hodinu cesty od Prahy, nezůstal nepovšimnut a byl zařazen mezi tyto jedinečné gastronomické poklady. Velmi si ceníme toho, že pro spoustu lidí není problém si dojet několik málo kilometrů za dobrou kuchyní.

OCENĚNÍ WORLD LUXURY SPA AWARDS

OCENĚNÍ WORLD LUXURY SPA AWARDS

S velkým potěšením Vám oznamujeme, že Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE získal ocenění Country Winner pro rok 2014 v kategoriích Best Luxury Hotel Spa a Luxury Boutique Hotel, a to za vynikající služby od přední světové iniciativy WORLD LUXURY HOTEL AWARDS & WORLD LUXURY SPA AWARDS.

Na hlasování jste se podíleli především Vy – naši milí hosté a také odpovědní konzultanti.

Naše díky právě proto patří Vám – hostům, kteří jste u nás strávili chvíle plné pohody a odpočinku a neváhali jste pro nás hlasovat v této významné celosvětové soutěži.

Velice si vážíme Vaší důvěry a slibujeme, že na sobě budeme i nadále pilně pracovat, a neustále se zdokonalovat, abychom i v budoucnu naplnili Vaše očekávání a v ledasčem je dokonce předčili.