Gourmet Linie

Chateau Herálec Gourmet Linie

Je naší ambicí skvěle vařit a připravovat pro naše hosty výjimečné kulinářské zážitky. V rámci Chateau Herálec Gourmet Linie Vám nabízíme možnost užít si nejlepší chutě a vůně z Vysočiny i doma. Kvalitní místní produkty, které tvoří základ naší kuchyně, si můžete odnést i v dárkovém balení.

Neváhejte proto vyzkoušet domácí teriny a paštiky ze zvěřiny, výborné sýry z farmy Ma-ma z Úhořilky či jejich úžasné tvarohové mamáčky. A nejen to! Gourmet Linii doplňujeme také o různé sezónní delikatesy. Každoročně se tak můžete těšit na výtečné domácí marmelády, nakládané okurky, bezinkovou šťávu či skvělý likér z bezinek. Na podzim jsou to pak nakládané hříbky ze zámeckého parku, sušená jablka a hrušky z okolních sadů. Nadšeni budete určitě i z našeho domácího cukroví a vaječného likéru, který je pro Vás připravujeme v průběhu adventu.

Seznam delikates neustále rozšiřujeme, informujte se proto o možnosti zakoupit si domácí výrobek v rámci Chateau Herálec Gourmet linie ještě před Vaším příjezdem. Rádi pro Vás cokoliv připravíme.

 

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.