Romantické ubytování na zámku a líbánky v ČR

Pokud chcete letos strávit krásné líbánky, protože jste čerstvě oddání, anebo se k tomu chystáte, anebo patříte do té romantické kategorie těch, kteří si chtějí jen potvrdit manželský slib, místo pro vás máme! Splňte si své sny a začněte svůj společný život nebo pokračujte v tom vašem stávajícím nevšedně na jednom z nejkrásnějších míst na zemi, na zámku Chateau Herálec. Zažijete tak nezapomenutelnou romantickou atmosféru v soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu plnou krásných zážitků, odpočinku a dobrého jídla.

Obdarujte balíčkem Líbánky na zámku svoje děti, blízké, přátele, kteří se na svatbu teprve chystají, určitě jim uděláte velkou radost! A to bez ohledu, zda si ze zámeckého luxusního ubytování vyberete některý krásný dvoulůžkový pokoj anebo suite.

Už příjezd na zámek je impozatní, po přivítání sklenkou jiskřivého šumivého vína s růží pro dámu vás bude čekat na pokoji květinové srdce, a vychlazené prosecco v romantickém Koodu dizajnovém světle, na kterém navíc můžete spustit po připojení přes bluetooth Vaši oblíbenou melodii. Před večeří máte možnost navštívit vířivku v našich Spa by L’Occitane, je vynovená překrásnou autorskou tapetou ve stylu Provence v dizajnu od Dominiky Žákové. V balíčku je i romantická večeře při svíčkách se speciálním 6-chodovým degustačním menu Pánů Trčků z Lípy v soukromí květinového salonku ve věži. 

Na Chateau Herálec garantujeme nejen romantické ubytování na zámku, jistotou je i skvělé spaní díky vynikajícím matracím. Když se hezky vyspíte, tak si můžete objednat snídani převážně z lokálních produktů přímo na pokoj. A pokud se na zámku nezdržíte déle, dopoledne ještě absolvujte blahodárnou celotělovou párovou masáž na 90 minut Ošetření těla s růžemi pro ni a hluboce osvěžující Verbena masáž pro něj. Při odjezdu Vás čeká krásný dárek: 2 sklěněné kroužky na ubrousky v původním dizajnu uměleckého skláře Antonína Štrbáně.

A pokud se Vám nebude chtít odjet už po jedné noci, máme pro Vás spoustu tipů na výlet, třeba na našem zámeckém kabrioletu anebo kolech. Anebo piknik v zámeckém parku s piknikovým řebřiňákem.

Líbánky v České republice můžou být opravdu super. Inspirovali jsme Vás? 

Zámecký hotel Chateau Herálec pro vás taky nabízí: