Coworking meets leisure: jedinečné spojení práce a oddechu

Uplynulý rok nám všem ukázal, že pracovat se dá u jistých profesí i z domu, lidé ve firmách se začli víc potkávat v malých skupinách, a preferovaně venku. Ideální pracovní podmínky i na zámku

Pracovat, přemýšlet a tvořit spolu v krásné přírodě se skvělým zázemím špičkového servisu 5-hvězdičkového hotelu je paráda a Chateau Herálec tuto možnost nabízí. Máme nejen krásné luxusní pokoje a zámecké salonky vevnitř, kdyby bylo chladno, anebo by zapršelo, ale celé nádvoří i vetší část rozlehlého anglického parku jsme pokryli wifi signálem. Tak, aby jste mohli se svými kolegy nerušeně, v naprostém soukromí pracovat, rušit vás bude snad jen zpěv ptáků. Ideální pracovní dovolená, co říkáte?

Odejděte na home office pryč

Na zámku je klid, prostor na soustředění, atmosféra vybízející k skvělým myšlenkám. V nynějších nelehkých časech, kdy přítomnost coronaviru mění životy na všech úrovních a ovlivňuje i způsob práce, je najednou coworking na zámku úplně realistický. Lepší coworking hotel si už ani nelze představit.

Home office s přidanou hodnotou – pikniky, procedury, ohňové menu

Jak můžete vidět, není to jen takové obyčejné ubytování na zámku. Přidanou hodnotou našeho nově nabízeného formátu je jistě i přítomnost profesionálního a milého servisu. Náš tým zámecké kuchyně pod vedením Michala Zapalače ve spolupráci s F&B manažérem Standou Prokopem navíc zapracoval v čase uzavření hotelu i na nabídce pikniků. A tak si třeba na jednání v parku můžete sami odvézt naše malé řebřiňáky naplněné dobrotami a v klidu tvořit. 

Když vám začne práce přerůstat přes hlavu, zpestříte si pobyt na zámku krátkou procházkou po zámeckých cestičkách vás jistě osvěží.  Anebo pročištění těla i mysli v našem bazénu pod klenbami anebo v saunovém světě, završené některou z procedur našich L’Occitane Spa. 

Večer si můžete užít nejen krásné stolování v restauraci Honoria, ale v případě hezkého počasí i na zámeckém nádvoří. Tam si navíc můžete při ohni opékat dobroty z našeho populárního ohňového menu. Máme opravdu speciální domácí špekáčky, klobásky i slaninku od místních oveřených dodavatelů. 

Luxusní zámecké pokoje, v kterých se vyspíte dorůžova

Po tom, co se skvěle vyspíte v některém z našich rozlehlých zámeckých pokojů a užijete si neuvěřitelné pohodlí luxusních postelí s nejlepším polštářovým menu, můžete další pracovní den začít třeba krátkou, ale intenzivní vyjížďkou na kolech do okolí.

Letos jsme k našim 6 kolům na cesty i do terénu přidali další 4 elektrokola. Aby si ti, kteří se chtějí provětrat, ale nechce se jim tolik šlapat, také užili krásu okolitých cest lemovaných starými stromořadími.