VÍKENDOVÁ PÁNSKÁ JÍZDA

Dárkový certifikát

Další možnosti rezervace

VÍKENDOVÁ PÁNSKÁ JÍZDA

Loučení se svobodou? Nebo jen povyražení si v čistě pánské sestavě ve stylu „ i muži mají své dny“? Má váš kamarád svátek a vy přemýšlíte jakým dárkem ho potěšit? Není nad společný zážitek….Co třeba prodloužený víkend na zámku, samozřejmě, s partou nejlepších přátel? Pánská jízda jako za klukovských časů? Jeden den s ruksakem do přírody dát tělu trošku zabrat, buď po svých nebo na horských kolech, a druhý den stylová vyjížďka v kabrioletu za poznáním okolních vzácných historických památek. A co třeba rybaření na okolních rybnících? Jízda na koni? Hon v oborách? Co by se vám líbilo? Naše Kniha zážitků nabízí hodně inspirací jak aktivně strávit čas na našem zámku i v jeho okolí. A pokud, milí pánové, chcete jenom tak lenošit a nechat adrenalin odpočinout, k tomu vám postačí naše Wellness & Spa Energie, golfový trenažér, šachy nebo poker v panském salonku, skvělá vína a doutníky, a výtečná zámecká kuchyně …no prostě luxusní pánská jízda pro tři dle vašeho gusta. To vše nabízí náš dárkový certifikát „VÍKENDOVÁ PÁNSKÁ JÍZDA“.

Dárkový certifikát „VÍKENDOVÁ PÁNSKÁ JÍZDA“ v hodnotě 42 900 Kč obsahuje:

 • Ubytování pro 3 osoby na 2 noci v stylových pokojíchPodzim v parku, Pod mostem a Člun na rybníce (každý host má svůj pokoj)
 • Zdravé snídaně z převážně domácích vysočinských produktů
 • Neomezený vstup do Wellness & Spa by L´OCCITANE (relax v silencariu, parní lázeň, finská sauna, bylinná sauna, vířivka ve věži, bazén pod historickými klenbami, fitness)
 • 1x páteční večeře se slavnostním stolováním v restauraci HONORIA – exkluzivní degustační menu Pánů Trčků Z Lípy pro 3 osoby
 • 1x sobotní večeře se slavnostním stolováním v restauraci HONORIA v hodnotě 3 000 Kč (výběr z jídelního lístku pro 3 osoby)

V ceně ubytování jsou zdarma zahrnuty také tyto služby:

 • Pronájem zámeckého kabrioletu Mercedes Benz E-Class (duben- říjen) – pronájem zdarma, kilometrovné 11 Kč/km
 • Golfový trenažér
 • Zapůjčení skvělých kol, nordic walking hůlek a potřeb pro zámecké zážitkové aktivity
 • Neomezený vstup do zámeckého parku, do zámecké knihovny s krbem, salónků a Kaple sv. Anny
 • K dispozici přímo na pokoji je také cvičební relaxační podložka + gym-stick program pro uvolnění páteře, jógu a celkový relax v zámeckém parku nebo v soukromí pokoje
 • „Zázračná cesta parkem“ s mapou a textovým průvodcem přírodními zajímavostmi revitalizovaného zámeckého parku z 18. století
 • „Kniha zážitků“ s inspiracemi na trávení volného času v okolí

Objednávku na Dárkový certifikát „VÍKENDOVÁ PÁNSKÁ JÍZDA“ zašlete na reception@chateauheralec.com

Do objednávky uveďte prosím jméno obdarovaného, kterému dárkový certifikát vystavíme a uveďte i adresu doručení. Pokud si přejete, abychom dárek poslali Vaším jménem na adresu obdarovaného pána, uveďte prosím jeho adresu. V případě, že si přejete odevzdat dárek osobně, uveďte prosím Vaší doručovací adresu.

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů a cookies. Více informací.