Máj lásky čas

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Máj lásky čas

Celý měsíc

Pro všechny, kteří si chtějí užít jedinečnou atmosférusoukromí luxusního zámeckého boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální balíček platný pro jakoukoliv kombinaci tří nocí v květnu.

Čeká Vás kouzelný májový čas plný relaxace, odpočinku, zábavy a dobrého jídla.

Dobijte energii v exkluzivních prostorách našeho Wellness & Spa by L’OCCITANE. V soukromí starobylé věže na Vás čeká vířivka, k dispozici je Vám bazén pod historickými klenbami, saunový svět, silencárium s nebesy a fitness s moderním vybavením. V rozkvetlém zámeckém parku zažijte nezapomenutelné okamžiky při romantickém pikniku, který pro Vás rádi přichystáme.

BALÍČEK „MÁJ LÁSKY ČAS“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 3 NOCI se speciálním bonusem 50% na 3. noc.
  • PIKNIKOVÝ KOŠ BISKUPA JANA pro 2 osoby ZDARMA.
  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
  • SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů, kterou si budete moci vychutnat v pohodlí Vašeho pokoje či v zámecké restauraci.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do našeho Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 45 minut jen pro Vás
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS, pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 9 Kč/km.
  • ZAPŮJČENÍ sportovních potřeb (nordic walking hůlky, zámecká crossová kola).
  • UNIKÁTNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro Váš dokonalý odpočinek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:

Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 3 NOCI (se speciálním 50% bonusem na 3 noc):

Apartmán / pokoj 2 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM 14 625 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 17 375 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 22 375 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 43 875 Kč

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.